Sprzedam Asus K56CB w idealnym stanie

Witam

Sprzedam w bardzo dobrym stanie 100% sprawny laptop firmy ASUS, model K56CB. Laptop jest bardzo cichy, posiada matową matrycę, dwie karty graficzne (zintegrowana plus nvidia) oraz pojemny dysk twardy 750GB. W skład oferowanego kompletu wchodzą:

  • Laptop ASUS
  • Windows 8
  • Mysz Microsoft Bluetooth
  • Torba
  • Subskrypcja na program Eset Smart Security do 21.01.2016

Laptop został kupiony w maju 2013 roku i nie sprawia żadnych problemów. Jest bardzo ładnie spasowany i zbudowany z bardzo dobrych materiałów

Zapraszam do zakupów. Polecam

Wysyłka w ciągu trzech dni roboczych

Cena 2100 plus 20 zł przesyłka. Możliwa drobna negocjacja ceny

Szczegóły http://allegro.pl/laptop-asus-k56cb-w-idealnym-stanie-i4371636289.html

Jak drobna jest ta “negocjacja ceny”, biorąc pod uwagę fakt, że Twój lapek ma juz ponad rok, a nowy znajdę za 100-200PLN więcej (zależy gdzie szukać)?

Torba, Eset i myszka to tzw. “dobrodziejstwo inwentarza”, bez którego można się obejść.

Nie chcesz to nie kupuj. Bez windows też możesz się obyć. To zależy jaką cenę zaproponujesz

Słuchaj, nie szukam zwady tylko odpowiedzi, więc nie masz się co spinać.

Nie chciałem cudwoać, więc zadałem konkretne pytanie. Oczekiwałem konkretnej odpowiedzi, a nie focha.

Nie chcesz nie sprzedawaj… bo ktoś pyta o cenę niższą niż sobie wymysliłeś (z czym musiałeś się liczyć pisząc o negocjacji) i wskazuje realia.

Jednak jeżeli się zdecydujesz… to pytanie już padło.

Pozdrowił

Sorry, głupio wyszło. Jeżeli chcesz kupić to jaka cena Cię interesuje? Potargujmy się