Sprzedam ASUS Xonar Essence STX - MEGA TANIO!

JEDYNA KARTA W TAKIM STANIE I Z TAKIM WYPOSAŻENIEM ZA TAK NISKĄ CENĘ! PONAD ROK GWARANCJI! CENY W SKLEPACH ZACZYNAJĄ SIĘ DOPIERO OD 600ZŁ!!

Witam! Mam dziś do sprzedania świetną kartę muzyczną ASUS Xonar Essence STX. Użytkowałem ją ze słuchawkami Sennheiser HD-555 i muszę przyznać, że mało brakuje tej karcie do perfekcji. Dźwięk jest wręcz cudowny - bez zniekształceń, jakichkolwiek szumów czy zakłóceń. Karta posiada wzmacniacz słuchawkowy co dobrze daję kopa i napędza wszystkie słuchawki. Nie muszę dodawać, że do wytworzenia karty zostały użyte najwyższej jakości materiały). Sterownik ido tej karty są bardzo dopracowane i na bieżąco aktualizowane. Nie będę się rozpisywał na temat jej zalet bo zabraknie miejsca :slight_smile: Ci którzy są w temacie wiedzą co mają na oku a ci co są trochę niezorientowani odsyłam na Google w celu znalezienia opinii i testów. Po prostu karta to majstersztyk ze strony ASUSA!


Proszę zwrócić uwagę na kilka aspektów:

1. UWAGA! PODKREŚLAM, ŻE KARTĘ SPRZEDAJE TYLKO I WYŁĄCZNIE ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ FINANSOWĄ!

2. KARTA JEST JESCZE NA GWARANCJI!

3. POSIADAM DOWÓD ZAKUPU!

4. W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT!


PISZCIE O KAŻDEJ PORZE! ZAZWYCZAJ SIEDZĘ DO BARDZO PÓŹNA!

Kontakt:

GG: 35323873

E-mail: anton86993@hotmail.com

PW


Zachęcam do zapoznania się ze specyfikacją i większą ilością informacji na stronei producenta:


Co zawiera zestaw:

  • oryginalna używana karta dźwiękowa ASUS Xonar Essence STX w bardzo dobrym stanie na GWARANCJI!

  • złota, nieużywana przejściówka z Jack 3,5mm na Jack 6,3mm

  • oryginalna płyta CD ze sterownikami do ASUS Xonar Essence STX(polecam ściągnąć najnowsze ze strony producenta)

  • 2 swiętne nieużywane plakaty karty ASUS Xonar Essence STX, które świetnie ozdobią ścianę :slight_smile:

  • nieużywany adapter z RCA do 3,5 mm Y

  • optyczny adapter S/PDIF TOSLINK

  • skrócona instrukcja obsługi

  • książeczka zawierająca precyzyjne, laboratoryjne testy potwierdzająca jakość wykonania karty

  • wszystko zapakowane w oryginalnym pudełku od karty ASUS Xonar Essence STX


Zdjęcia produktu(przepraszam za dość słabą jakość): http://imageshack.us/g/811/dsc01197d.jpg/


Cena: 470zł z przesyłką(do negocjacji)

Myślę, że jak na pełną zawartość opakowania, gdzie praktycznie połowa zestawu jest nieużywana to korzystna cena ale możemy się dogadać :slight_smile:

Cena została obniżona do 470zł z przesyłką! Zapraszam do zakupu.