[Sprzedam] Biznesowy netbook Lenovo X100e - od 1zł

Witam,

do sprzedania mam biznesowego Netbooka Lenovo X100e. Netbook przystosowany jest do pracy poza domem, bateria trzyma około 2 godzin (widoczne na screenie), jest w 100% sprawny.

Na laptopie zainstalowany system Windows 7 Premium 32 bit, zainstalowane zostały 3 przeglądarki internetowe, darmowy pakiet biurowy, kodeki, program do odtwarzania muzyki i oglądania filmów. Laptop przygotowany do pracy, można włączać i działać. Wszystkie sterowniki zostały już zainstalowane, również aktualizacje systemowe.

Dysk twardy przetestowany - całkowicie sprawny.
Niedawno został wyczyszczony układ chłodzenia (pasty, termopady) w profesjonalnym serwisie.

Sprzedaję ponieważ kupiłem większego laptopa do biura.

Specyfikacja:

Procesor AMD Athlon Neo MV-40 1.6 GHz
Karta grafiki ATI Radeon HD 3200
Pamięć RAM 3072 MB  
Matryca 11.6 cali 16:9, 1366x768 pikseli
Złącza 3x USB 2.0, 1 VGA/D-Sub, 1 blokada Kensingtona, gniazda audio: wejście i wyjście w jednym, czytnik kart: SD, MMC, MS, MS Pro Kamera internetowa

W razie pytań proszę o kontakt przez Allegro, postaram się jak najszybciej odpisywać :slight_smile:

Zapraszam do licytacji, cena tego laptopa na innych aukcjach wynosi 420 - 490 zł.
 

Link do Aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=6362184076

Przecież to jest warte max 200 zł i za tyle pewnie sprzedasz. 

 

“Zapraszam do licytacji, cena tego laptopa na innych aukcjach wynosi 420 - 490 zł.”

Dobre sobie :smiley:

Nie pomińmy faktu że do ThinkPada mu daleko.

Tandetne plastiki, łatwo się rysują i obijają, odpadają gumki w ramce matrycy, wysokie temperatury pracy a procesor ledwo radzi sobie z internetem.

Przybicie na tym loga ThinkPad było największą kompromitacja w historii marki.

Miałem X120e a to jest jest jego biedniejsza wersja.