Sprzedam cały zestaw lub osobne podzespoły

Moi Drodzy,

Sprzedaję sprzęt, który już mi nie jest potrzebny. Najchętniej sprzedam cały zestaw jednej osobie (ze względów logistycznych). Wszystkie podzespoły są w idealnym stanie, niezakurzone, w 100% sprawne, udzielam gwarancji rozruchowej na okres jednego tygodnia. Do wszystkich podzespołów (oprócz zasilacza) załączam oryginalne pudełka, kable i sterowniki. O ten sprzęt dbałem lepiej niż o własną dziewczynę. Oto co mam na sprzedaż:

Płyta główna: Gigabyte GA-K8NF-9 s.939 (120zł)

2488455370

Procesor: AMD Athlon 64 3000+ s.939 (BOX, z chłodzeniem, 30zł)

c_big66956.jpg

Karta graficzna: ATI Radeon X800 GTO Ultimate PCIE - jest to unikat, na allegro nie do kupienia. (40zł)

15469

Pamięć: 2x512MB TwinMOS 400MHz PC-3200 CL2.5 (40zł komplet)

a1.jpg

Zasilacz: ModeCom FEEL 350 ATX (30zł)

modecom-feel-350atx-120mm-fan.jpg

Jeżeli ktoś kupi całość i będzie zainteresowany, to mogę dorzucić obudowę ATX firmy Tracer z okienkiem gratis. Istnieje również możliwość dokupienia dwóch dysków (80GB i 320GB) oraz nagrywarki dvd, jednak najpierw musiałbym je sprawdzić.

W przypadku braku chętnych na całość będę sprzedawać na części.

Zestaw może posłużyć jako domowy serwer lub jako tania stacja do starczych gier. Grałem na tym sprzęcie w Call of Duty 4: MW, śmigał na nim Windows 7 bez problemu. Ze względu na chłodzenie pasywne karty graficznej jest cisza jak makiem zasiał.

Na wszystkie pytania odpowiem na forum, telefonicznie (791890701) lub na gg (6653534). :slight_smile:

Preferowany odbiór osobisty w Katowicach (możliwość sprawdzenia sprzętu)

Za ile cały?

Ten ModeCom to raczej komuś sprezentuj bo nie jest wart nawet 30zł ze względu na obecność na czarnej liście zasilaczy.