[SPRZEDAM] Creative T-20 Seria I

Witam, mam dziś do sprzedania sprawne kolumny komputerowe Creative T20. 100% sprawne, jedynie wydaja cichy pisk gdy nie gra żaden dźwięk, ale nie przeszkadza to w użytkowaniu.

Cena jaka mnie interesuje to 130 zł.

2870165016.jpg

Idealna muzyka, profesjonalna jakość.

Wraz z wprowadzeniem na rynek modelu GigaWorks T20 Series I firma Creative podnosi poprzeczkę w projektowaniu głośników. Nowe głośniki bazują na konstrukcji i najwyższej klasy komponentach wielokrotnie nagradzanego poprzednika i opracowano je z myślą o znakomitej jakości akustycznej i wizualnej. Jakość dźwięku, jaką można teraz uzyskać z tego składającego się z dwóch czarnych, stylowych kolumn zestawu , jest naprawdę zdumiewająca. Zastosowano w nim najwyższej jakości przetworniki tonów średnich i wysokich dla doskonałej równowagi akustycznej, którą uzupełnia technologia Creative BasXPort™ wzmacniająca basy bez oddzielnego głośnika niskotonowego. Dwa wejścia pozwalają podłączyć jednocześnie komputer i odtwarzacz MP3 bez konieczności przełączania kabli. Zestaw GigaWorks T20 Series II pokaże Ci, jak dobrze może brzmieć Twoja muzyka.

Seria zaawansowanych głośników 2.0 zaprojektowana z myślą o jeszcze lepszym brzmieniu muzyki z komputerów PC/Mac oraz odtwarzaczy MP3.

Wysokiej jakości przetworniki tonów średnich z kopułowymi membranami z włókna szklanego, wyróżniającymi się ciepłym brzmieniem basów i tonów średnich. Zaawansowane przetworniki tonów wysokich z tekstylnymi kopułkami dla krystalicznie czystych sopranów.

Technologia Creative BasXPort™ zapewniająca mocne, dynamiczne basy.

Umieszczone z przodu pokrętła do sterowania zasilaniem, basami i wysokimi tonami.

Dwa wejścia, umożliwiające podłączenie dwóch różnych urządzeń bez konieczności przełączania kabli.

Moc głośników:

14 W RMS na kanał (2 kanały)

Pasmo przenoszenia: 50 Hz ~ 20 kHz

LINK ALLEGRO : http://allegro.pl/show_item.php?item=2870165016

Cześć Andrew,

gwarancja na głośniki jeszcze obowiązuje ? Jeśli tak, to kiedy się kończy ? Pozdrawiam.