Sprzedam części Komputera i Win 8 uprgade BOX

Sprzedam Dysk Twardy WD 320 GB Sata II - używany i stan dobry:) - bez faktury i paragona

Cena: 60 zł + wysyłka kurierska 20 zł

Sprzedam Karta Graficzna PALIT Nvidia GeForce 450 GTS 1 GB DDR3 Kupione w grudniu 2011r :slight_smile: Faktura

Stan dobry i jeszcze ma ok 2 lata Gwarancja :slight_smile:

Cena:230 zł + wysyłka Kurierska 20 zł

Dysk Twardy WD Blue 500 GB SATA II - nowy (wymieniony z serwisa) Gwarancja jeszcze nie wiem;) Zapytam informację w sklepie :slight_smile: Kupione w Pażdzierniku 2011r

Wycofany z sprzedaży :slight_smile:

Micorosoft Windows 8 Pro - Uprgade BOX - nowy i raz instalatowałem!

Cena 230 zł +wysyłka 5 zł (Poczta) Faktura

Jak masz pytania to napisz na privie albo tutaj :slight_smile: Pozdrawiam Serdecznie :wink: + Oczywiście dołączam Faktury i paragon :slight_smile:

witam jestem zainteresowany 2 dyskami (320 i 500GB). Mógłbym tylko prosić o odczyt SMART tych 2 dysków na maila: molajzer@tlen.pl?

mój tele. 790 335 657

Tak będę testował :smiley: w programie Crystal Disk :slight_smile: a wyślę ci wyniki po testach :slight_smile:

Dysk 500 GB WD Blue został wycofany a reszta dalej sprzedam :))

Fracho ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu, ozdoba w tytule też jest zbędna. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

wszystko by się zgadzało ale to chyba nie ten dysk. ja chcę testy dysku 320GB a program mi pokazuje testy dysku 3000GB:

http://crystalmark.info/Shizuku/images/ … ion-ja.png