Sprzedam części PC prawie nowe na gwarancji

Witam. Sprzedam części komputerowe z zestawu, który sam składałem od września do listopada zeszłego roku. Na każdą z części posiadam paragon, jest więc gwarancja, przy czym zdarza się, że na niektórych paragonach mam po kilka komponentów, więc mogę ofiarować kopię paragonu. Osobne paragony mam na dysk SSD, monitor, głośniki, kamerę internetową i słuchawki. Większość z komponentów została kupiona w sklepie morele.net, pozostałe w vobis.pl. Stan techniczny i wizualny określam jako idealny. Komputer używany mało, głównie do internetu i filmów, zainstalowałem jedynie kilka gier, by sprawdzić wydajność. Uruchomiłem kilka gier w rozdzielczości FullHD 1920x1080 i chodziły mi na wysokich bądź najwyższych ustawieniach (Max Payne 3, Assassin’s Creed IV - Black Flag, Call of Duty 10 - Ghosts). Niczego nie kręciłem, nic się nie przegrzewa i chodzi cicho oraz stabilnie. Oto komponenty:

 

  1. Płyta główna: Gigabyte GA-990XA-UD3 - 290zł

  2. Procesor: AMD FX-4100 BOX 4x3.6GHz (4x3.8GHz Turbo) - cena: 310zł

  3. Pamięć RAM: AMD 2x4GB DDR3 1600MHz (prawdziwy unikat, obecnie trudno dostępne w naszym kraju) - cena: 225zł

  4. Karta graficzna: Gigabyte AMD Radeon HD7790 2GB - 400zł

  5. Karta sieciowa Wi-Fi + Bluetooth: Gigabyte GC-WB150 - 75zł

  6. Dysk SSD: Samsung EVO 840 120BG - 290zł

  7. Dysk HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200RPM - 160zł

  8. Obudowa: Zalman Z9 U3 - 180zł

  9. Zasilacz: Zalman ZM-600GT 600W - 170zł

 

  1. Napęd: DVD: Samsung SH-224DB - 30zł

  2. Monitor: Samsung S22C300B 21,5" (kabel D-Sub i DVI-D) - 325zł

  3. Głośniki: A4-Tech EVO-S7 2.1 - 85zł

 

  1. Słuchawki z mikrofonem: A4-Tech HS-30 - 20zł

  2. Klawiatura+ mysz: A4-Tech KD-800L + A4-Tech D708X - 60zł

  3. Kamera internetowa z mikrofonem: A4-Tech PK-810G-1 - 15zł

Oczywiście dołączam oryginalne pudełka, płyty ze sterownikami oraz części, które zostały po montażu (m.in. opaski zaciskowe, śrubki do dysków).

 

Dla potencjalnego chętnego wystawię części na allegro - nie robię tego teraz, bo już kiedyś wystawiałem i się nie sprzedało, a wystawiłem z ceną minimalną i byłem stratny ponad 40zł. Wiem, że taniej jest Kup Teraz, ale szkoda mi każdej złotówki.

 

Komponenty sprzedam dopiero, gdy znajdę chętnych na większość części, a to dlatego, że z otrzymanych pieniędzy zamierzam pokryć kupno nowego laptopa.

 

Odbiór osobisty w Chojnicach lub Trójmieście gratis. Koszt wysyłki mniejszych komponentów ok. 10zł, większych kilka złotych więcej. Preferowałbym przesyłkę pocztową, ale można się dogadać w tej kwestii. Pytania? Proszę o kontakt pod adresem e-mail: aliquantus@outlook.com

 

Zdjęcia całego zestawu, a nie części, bo z komputera właśnie korzystam i nie będę specjalnie rozkręcał:

https://imageshack.com/i/f6d75mj

http://imageshack.com/a/img22/2151/jmoj.jpg

Jestem zainteresowany grafiką jak coś :slight_smile:

Czy ten zasilacz jest modularny ?

I drugie pytanie, cena podana za karty to jest cena za 8gb czy 4gb ?

Uwaga!. Ogłoszenie nieaktualne. Z podanych podzespołów sprzedam jedynie kartę graficzną w podanej wyżej cenie.