Sprzedam dobry komputer stacjonarny

Witam! Sprzedam mój komputer stacjonarny :wink:

Parametry techniczne:

Nazwa płyty głównej Gigabyte EP43-DS3L

Typ procesora Intel Core 2 Duo E8400

Pamięć RAM OCZ Reaper 2x2 GB DDR2 1066

Karta graficzna Gigabyte NVIDIA GeForce GTX260 (896 MB DDR3 / 448bit)

Monitor LG Flatron W2042S

Dysk fizyczny Samsung HD753LJ 750GB SATA II

Napęd dysków optycznych LG GH22LP20 (22x)

Napęd dyskietek Stacja dyskietek

KONTAKT:

email: konrad141992@gmail.com

gg: 3649564

Komputer ma ok. roku, jeszcze wszystkie części na gwarancji w Agito. Proszę o poważne oferty. Jest możliwość zamiany na laptopa. Wszystko w 100% sprawne, procesor jedzie na 3.6 GHz, ramy na ok. 1107Mhz. Niestety płyta posiada blokadę FSB na 420MHZ, co przeszkadza w dalszym kręceniu procesora. Chłodzenie to Scythe Mugen II (cena ok. 150zł) nowy.

UWAGA! Możliwa sprzedaż bez monitora

TheFirlen , albo podasz cenę jaka Cię interesuje, albo temat leci do kosza.

Szczerze mówiąc to chciałem poczekać na jakieś propozycje, ale jeśli tak to myślę, że 2400zł by mnie usatysfakcjonowało. Cena hak najbardziej do negocjacji :slight_smile:

Send from XPERIA X8

witam!

proponowałbym ci zapoznać się z bezpieczeństwem danych a później sprzedawać używany przez siebie dysk twardy. dane twoje można odzyskać z HDD nie zdziw się że później np. twoje zdjęcie dla jaj będzie wisiało w necie.

Po pierwsze wszystkie zdjęcia mam na płytach dvd, a nie na dysku twardym ;). Po drugie nie wiem co chciałeś wnieść do tematu tym postem. Po trzecie ktoś naprawdę musiałby mieć motywację, żeby kupić kompa specjalnie, aby odzyskać z niego dane, co pewnie by go trochę kosztowało, bo zawsze robię pełne formatowanie dysku, usuwam partycje i stawiam all od nowa. Po czwarte czekam na dalsze “propozycje” :wink:

Zaszła pomyłka, proszę o zamknięcie tematu

Jaka jest cena samego monitora ?