Sprzedam dyski twarde SATA i IDE - Seagate

Seagate Barracuda 7200.10 80GB IDE - nieużywany / cena 40zł - sprzedany

Seagate Barracuda 7200.10 80GB IDE - nieużywany / cena 40zł

Seagate Barracuda 7200.10 160GB Sata - nieużywany / cena 160zł - sprzedany

Seagate Barracuda 7200.10 160GB Sata - nieużywany / cena 160zł

Seagate Barracuda 7200.7 160GB Sata - używany / cena 60zł - rezerwacja

Przy zakupie kompletu cena: 300zł

Preferowany odbiór osobisty we Wrocławiu. Ewentualne koszta wysyłki do uzgodnienia.

Jestem nimi wstępnie zainteresowany. Potrzebuje tylko wiedzieć jaki mają firmware.

W obu przypadkach 3.AAD.

Potrzebuje 3.19. No trudno…

wciąż aktualne? jakie znaczenie ma różnica numeru wersji firmware? da się bez problemu podłączyć pod taśmę?

jestem zainteresowany kupnem nieużywanych 160 GB

Nie ma różnicy, ja tylko chciałem kupić dysk, bo potrzebuje płyte z niego.

Hej, jak najbardziej aktualne (oprócz jednej 80GB). Zwróć jednak uwagę, że dyski 160GB są SATA, wiec taśmy bezpośrednio pod nie nie wepniesz. Sprawdź czy na płycie są porty SATA i dopiero podejmij decyzję.

chyba o to chodzi:

http://pl.msi.com/product/mb/K9N6PGM2-V … ?div=Basic

Proszę o informację na priva, gdzie co i jak, gdyby miało dojść do transakcji (odbiór osobisty): gdzie i kiedy.

Dyski bez bad sectorów oczywiście i nieuszkodzone?

Gdzie we Wrocławiu? Pokusiłbym się o 160 jedną. Pod słowem nie używany rozumiesz jakiś leżak magazynowy? Aha mógłbyś wrzucić odczyt smart z używanej 160? I jakiś error scan?

Karłowice, Grunwald, Krzyki (to są miejsca które odwiedzam, głównie Karłowice, bo tutaj pracuję).

Nie mam magazynu, to moje pozostałości z czasów jak świadczyłem usługi wszystkim naokoło. Oprócz jednego dyski były rozpakowane do fotki, nigdy nie były podłączane do kompa (oczywiście przed sprzedażą to zrobię, żeby sprawdzić, czy wszystko jest ok), a co za tym idzie nigdy nie było na nich zapisu. Jak dotrę do domu i znajdę chwilę to wrzucę zrzut dla używki.

Jak będzie ok można zarezerwować?

pewnie, jesteś pierwszy