Sprzedam dyski twarde SATA i IDE - Seagate

sprzedam

(Mwilq) #1

Seagate Barracuda 7200.10 80GB IDE - nieużywany / cena 40zł - sprzedany

Seagate Barracuda 7200.10 80GB IDE - nieużywany / cena 40zł

Seagate Barracuda 7200.10 160GB Sata - nieużywany / cena 160zł - sprzedany

Seagate Barracuda 7200.10 160GB Sata - nieużywany / cena 160zł

Seagate Barracuda 7200.7 160GB Sata - używany / cena 60zł - rezerwacja

Przy zakupie kompletu cena: 300zł

Preferowany odbiór osobisty we Wrocławiu. Ewentualne koszta wysyłki do uzgodnienia.

(Jaromir Zurawski) #2

Jestem nimi wstępnie zainteresowany. Potrzebuje tylko wiedzieć jaki mają firmware.

(Mwilq) #3

W obu przypadkach 3.AAD.

(Jaromir Zurawski) #4

Potrzebuje 3.19. No trudno..

(Heymdall) #5

wciąż aktualne? jakie znaczenie ma różnica numeru wersji firmware? da się bez problemu podłączyć pod taśmę?

jestem zainteresowany kupnem nieużywanych 160 GB

(Jaromir Zurawski) #6

Nie ma różnicy, ja tylko chciałem kupić dysk, bo potrzebuje płyte z niego.

(Mwilq) #7

Hej, jak najbardziej aktualne (oprócz jednej 80GB). Zwróć jednak uwagę, że dyski 160GB są SATA, wiec taśmy bezpośrednio pod nie nie wepniesz. Sprawdź czy na płycie są porty SATA i dopiero podejmij decyzję.

(Heymdall) #8

chyba o to chodzi:

http://pl.msi.com/product/mb/K9N6PGM2-V ... ?div=Basic

Proszę o informację na priva, gdzie co i jak, gdyby miało dojść do transakcji (odbiór osobisty): gdzie i kiedy.

Dyski bez bad sectorów oczywiście i nieuszkodzone?

(igrek) #9

Gdzie we Wrocławiu? Pokusiłbym się o 160 jedną. Pod słowem nie używany rozumiesz jakiś leżak magazynowy? Aha mógłbyś wrzucić odczyt smart z używanej 160? I jakiś error scan?

(Mwilq) #10

Karłowice, Grunwald, Krzyki (to są miejsca które odwiedzam, głównie Karłowice, bo tutaj pracuję).

Nie mam magazynu, to moje pozostałości z czasów jak świadczyłem usługi wszystkim naokoło. Oprócz jednego dyski były rozpakowane do fotki, nigdy nie były podłączane do kompa (oczywiście przed sprzedażą to zrobię, żeby sprawdzić, czy wszystko jest ok), a co za tym idzie nigdy nie było na nich zapisu. Jak dotrę do domu i znajdę chwilę to wrzucę zrzut dla używki.

(igrek) #11

Jak będzie ok można zarezerwować?

(Mwilq) #12

pewnie, jesteś pierwszy