Sprzedam: Gigabyte 7VT600-RZ, Galaxy FX5500, Sempron 2600+

Witam mam na sprzedaż parę starszych używanych części. Wszystkie w 100% sprawne, jestem w stanie przesłać screeny z programów sprawdzających czy testujących w zależności co kto sobie zażyczy.

  1. Płyta główna + Procesor: Gigabyte 7VT600-RZ oraz AMD Sempron 2600+ (wraz z chłodzeniem BOX) cena 75zł + KW Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4

  2. Karta graficzna AGP: Galaxy FX5500 256MB/128Bit cena 65zł + KW Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4

  3. Beznadziejny zasilacz dla ryzykantów bądź do innych dziwnych celów: Megabajt MGB-350S ATX cena 10zł + KW (z cena strzelałem w ślepo) Foto

KW w Granicach 8-18zł w zależności od przedmiotu.

Oczywiście możliwy odbiór osobisty w okolicach Żar (woj. lubuskie). Ceny do negocjacji choć myślę że co dwóch pierwszych przedmiotów są dość dobre. Możliwość sprzedaży na allegro. Wszelkie info, propozycje, i inne sprawy przez PW , GG 28647875 , tel. 886.950.211

Mega bombę bym proponował za 13zł z wysyłką już, sprzedałem tak colorsita :smiley:

Zasilacz wystaw sobie na allegro od złotówki. Jakiś młodociany elektryk sobie go odkupi i wykorzysta. Często młodzi ludzie z pasją elektroniczną kupują sobie takie zasilacze i przerabiają po to by zasilać nimi nie komputery lecz inne urządzenia. Sam już kilka zasilaczy tego typu których nie używałem bo były za słabe oddałem znajomemu który lubi dłubać w przydomowym warsztacie. 10zł + wysyłka to ok cena.