[SPRZEDAM] Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8GB

Mam na sprzedaż używaną ale w bardzo dobrym stanie kartę graficzną Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8GB. Zakupiłem ją z 4 lata temu i po dziś dzień używałem. Zdecydowałem się zakupić inną, więc tę chciałbym sprzedać.

Karta idealna do gier - odpali w ustawieniach wysokich każdą nową grę, ale i w użytkowaniu do pracy sprawdzi się idealnie - programy graficzne, edytory filmowe.

Cena jaka mnie interesuje to 1000 zł, choć możliwa jest drobna negocjacja.
Do urządzenia niestety nie posiadam pudełka bo dawno wyrzuciłem.

Mogę dać gwarancję rozruchową do 7 dni.

Optymista :wink:

Poniżej 1K złotych można kupić kartę z gwarancją 6 msc. na popularnym serwisie aukcyjnym. Gwarancja to podstawa przy zakupie używanych podzespołów.

Co mi po gwarancji, jak nie mam pewności, że poprzedni właściciel np. nie rozkręcał karty. Innymi słowy: gwarancja nie zwalnia z czujności.

Zresztą ciężko o gwarancję w przypadku sprzętu, któremu gwarancja już dawno się skończyła.

Masz rację , ja też na to uczulony jestem. Warto mieć używke z gwarancją dużego sklepu to nie będzie problemu z gwarancją. Gwarancje własne allegrowych kombinatorów od razu także należy odrzucić bo są pewnie nic nie warte.

Za dużo się Forest naoglądałem, żeby bezkrytycznie wierzyć w moc sprawczą mitycznej gwarancji :wink:

Ja wolałbym kupić kartę od sprawdzonego @lordjahu, niż dostać pół roku gwarancji od olxowego Janusza który wygrzał kartę w piecu :wink:

2 polubienia