Sprzedam głośniki Indiana Nota 550x, nowe, cena -50%

Sprzedam głośniki Indiana Nota 550x, nowe, cena -50%. 980 zł za 2 szt. Odbiór osobisty.
Radomsko woj. Łódzkie.

“Kota w worku” ma ktoś kupić?? Jakieś zdjęcia, stanu głośników. Chyba, że szukasz frajera!!!

Wg. opisu są nowe, więc to chyba oczywiste, że stan bez skazy?

Odbiór osobisty więc możesz sobie na miejscu jeszcze sprawdzić. Lewą nogą dzisiaj wstałeś, że takie hejty od rana? :expressionless:

Środkową nogą jak już musisz wiedzieć :stuck_out_tongue:

Co z tego? Zakładajac, że ktoś na 90% będzie jechał je obejrzeć to tak jak sprzedawać samochód tydzień po zakupie z salonu i napisac, że nowy. Też jedziesz obejrzec, ale na zdjęciu zawsze widac czy warto palic benzynę.

Jak go męczy zrobienie zdjęć tak bardzo to ja gratuluję. Widocznie nie zalezy mu aż tak bardzo na sprzedaniu.

Czyżby?

Widac na zdjęciu czy zakurzone, czy jakaś rysa.

Ty co Adwokat dla ubogich??

Tak, wkurzają mnie osoby które nie są zainteresowane a muszą wrzucić swoje niepotrzebne trzy grosze :slight_smile:

2 polubienia

Mnie wkurza to, że ktoś sprzedaje nie pokazując w ogóle co, a potem an forach pisza, oszukał ten o takim nicku.

Ja jak chcę coś sprzedać to robię zdjęcia i chce zachęcić do kupna. Nowe głośniki jak kupił i nawet nie rozpakował to sa jak używane, choćby dlatego, ze gwarancja leci.

Poza tym ta oferta nie jest zgodna z przeznaczeniem forum i portalu tak jak oferta samochodu w dziale Giełda, Inne.

To czemu grzecznie nie zasugerujesz autorowi dodania zdjęć i wspomnienie o gwarancji (do kiedy obowiązuje), tylko zamiast tego piszesz

No i w kwestii tematyki forum… Kolumny moim zdaniem świetnie pasują do tematyki forum. Były wielokrotnie tematem publikacji, zobacz zresztą sam: https://www.dobreprogramy.pl/szukaj.html?q=kolumny

Na przykład:

Ale jeśli masz wątpliwości, skorzystaj z:
image

Bo jedzie kantem. Ktoś kto chce sprzedac jak pisałem wczesniej, uczciwie pokazuje co sprzedaje, a nie napisze zdanie i liczy, ze drzwiami i oknami będą się rzucac bo napisał -50%.

To zadawaj takie pytania, żeby to udowodnić. Zapytaj o gwarancję. Zapytaj o miejsce zakupu. Zapytaj czy są papiery. Zapytaj o powód sprzedaży. Zasugeruj dodanie zdjęć. Zgłoś moderatorom. Ale ogarnij się i nie wyskakuj z agresywną retoryką, bo co najwyżej sam siebie ośmieszasz. Powaga :slight_smile:

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Nieaktualne, do zamknięcia.