[Sprzedam] Goclever Terra 70 bez L, 1,6Ghz, 1GB RAM, Stan DB, Gwarancja. 220zł

 

Witam  :slight_smile:

Dzisiaj na sprzedaż mam tablet Goclever Terra 70(R721) jest to “bogatsza” wersja tego tabletu z dwurdzeniowym procesorem RockChip RK3066 1,6Ghz, Mali-400MP4, 1GB RAM oraz szklanym ekranem.

Tablet został zakupiony w sklepie Tanio.net w czerwcu 2013roku i jest objęty gwarancją producenta do czerwca 2015r. Urządzenie było używane przez ten rok przez moją mamę, głównie do przeglądania internetu, nic nie było z nim robione, więc stan techniczny to w 100% sprawny.

Natomiast stan wizualny oceniam na dobry z plusem, są tylko typowe oznaki użytkowania, kilka rysek widocznych pod światło oraz kilka rysek na pleckach i przetarcie farby na plastiku(typowa przypadłość tego modelu)

Bateria działa ok. 3 godzin, ale wiadomo że to już zależy od sposobu używania.

 

Tablet naprawdę fajny, działa szybko, nie zawiesza się, z gier które próbowałem każda działała na maksymalnych ustawieniach.

 

Sprzedajemy ponieważ złożyłem mamie komputer, który będzie dla niej znacznie bardziej wygodniejszy.

 

W skład zestawu wchodzi:

Tablet Goclever Terra 70(R721)

Kabel USB

Faktura zakupu z czerwca 2013.

Instrukcja.

Pudełko.

 

W zestawie brak ładowarki(uroki posiadania niesfornego psa;) ale można ładować go dowolną ładowarką USB(mama ładuje ładowarką do komórki)

Real foto: aukcja.

Cena: 220zł

Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=4675190009

Kontakt: Allegro, Tel, GG(patrz aukcja)

 

Zapraszam do zakupu :slight_smile: