Sprzedam GTX 560ti Gigabyte OC. Nówka, gwarancja

sprzedam

(Damiano695) #1

Witam.

Do sprzedania mam kartę graficzną Gigabyte GTX 560Ti OC 1GB DVI&HDMI (PCI-E)

Karta jest przez producenta oryginalnie podkręcona dzięki czemu ma ok. 10% większą wydajność od pozostałych kart z serii GTX 560ti.

Karta jest nowa (faktura z lutego 2011 - gwarancja 3 letnia), kupiłem ją, ale niestety z bólem okazało się, że mam za słaby komputer, aby wykorzystać jej możliwości. W komputerze była włożona ok. godziny czasu.

Miałem poczekać i kupić zestaw odpowiadający tej karcie, niestety finanse obecnie mi to uniemożliwiają, a w moim przypadku wiąże się to ze zmianą niemal każdego podzespołu.

Kupiłem ją po długim zbadaniu całego rynku kart graficznych. Jest naprawdę cicha, o wiele cichsza od konkurencyjnych produktów, do tego jest numerem 1 jeśli chodzi o niskie temperatury. Karta ma zaledwie ok. 29 stopni w spoczynku.

Jest to najlepszy wybór w cenie do 1000 zł. Mało tego, karta w testach wydajnościowo przewyższa droższego Radeona 6950, niemal w każdej konkurencji, zapewne za sprawą o 10% zwiększonej wydajności przez producenta.

Stan karty oraz opakowania - sklepowy, pachnie nowością. Aktualnie od ok. tygodnia czeka w pudełku na nowego właściciela. Pudełko bez najmniejszych rys, czy wgnieceń.

Jeśli ktoś byłby z okolic Częstochowy czy Katowic - możemy umówić się na odbiór osobisty. Jeśli wysyłka, to na pewno zapakuję na tyle solidnie (folie, folie z bąbelkami powietrza, itd.), że ani karta, ani jej opakowanie nie ulegną najmniejszym otarciom.

Mam 27 lat, więc oferta jest prawdziwa i ręczę za nią.

Proszę o składanie ofert na PW. Odpowiem tylko na te najbardziej mi odpowiadające. Mogę przedmiot wystawić na Allegro. Jestem skłonny do dogadania się.

Sugerowana cena 850 zł.

Dokładny opis tej karty:

http://www.komputronik.pl/index.php/pro ... CI_E_.html

maestrod , uzupełnij opis o brakujące dane, w przeciwnym wypadku temat wyląduje w koszu.