Sprzedam HTC Desire

Witam serdecznie,

Mam do sprzedania smartfona HTC Desire, wersja z ekranem SLCD. Został zakupiony 15.09.2010 i świetnie mi służył. Sprzęt jest w doskonałym stanie technicznym i niemal doskonałym stanie wizualnym, jedyne mankamenty do brak literki “h” w logo na tyle obudowy oraz brak szkiełka zabezpieczającego obiektyw aparatu, które zostało usunięte przeze mnie, dzięki czemu telefon robi lepsze zdjęcia.

Telefon był serwisowany, na gwarancji do ok. połowy Października. Był rootowany i było zmieniane oprogramowanie, ale na potrzeby sprzedaży usunąłem roota i wgrałem najnowsze oficjalne oprogramowanie (oficjalna aktualizacja do Androida 2.3 od HTC). Wszystko działa świetnie, bateria w znakomitej kondycji. Przyciski chodzą perfekt. Żadnej brandy operatora, żadnego simlocka. Telefonik zdecydowanie zasługuje na drugie życie :slight_smile:

W zestawie komplet, czyli pełne opakowanie, wszystkie instrukcje oraz oryginalna ładowarka z kablem USB. Nie ma słuchawek, które zniszczyły się dawno temu w drodze normalnego użytkowania, więc w zamian dokładam:

  • futerał

  • dedykowaną folię na ekran od HTC (zapakowaną)

  • kartę pamięci microSD o pojemności 8 GB, class 10. Na karcie pamięci pełna instrukcja w PDF, tapety HTC oraz aplikacje: gra Teeter i latarka.

Cena za całość - 450 złotych + wysyłka, mogę wystawić na allegro, ale dochodzi prowizja. Cena pewnie jest do lekkiej negocjacji :wink:

Zdjęcia znajdziecie TUTAJ. Zapraszam do zakupu! :slight_smile: