[sprzedam] htc wizard 200 - wymiana na ps2

HTC wizard 200

Stan idealny ,posiada drobne ślady użytkowania. Telefon posiada folie ochrona na wyświetlaczu od nowości więc nie posiada żadnych defektów na ekranie ,w telefonie nie dział klawisz boczny do poogłaszania i ściszania (Jest to jedna z wad owego modelu polegająca na pęknięciu plastiku małego wewnątrz przycisku, W sprzedawanym modelu nie ma wady jak w niektórych modelach że oryginalny rysik wypada z przeznaczonego dla niego miejsca - tutaj wszystko pasuje idealnie ,oraz w niektórych modelach pękały delikatne zaczepy trzymające pokrycie batteri tu w moim modelu również nie występuje .Telefon 100% sprawny ,Wizard posiada zainstalowanego Windows Mobile 6.5.5 (EN) oraz podkręcony do 300Mhz procesor oraz Zwiększoną ilość dostępnego RAMU, odblokowana nowsza transmisje WiFi ,systemowa zwiększona funkcje reagowania na dotyk oraz itp. Chętnych zapraszam na PW w sprawie zdjęć i w razie chęci kupna zostanie utworzona aukcja na Allegro.pl. W zestawie PDA,Oryginalna ładowarka ,Karta Kingston 2GB MicroSD + Adapter,Bateria ,Instrukcja oraz dodatkowo DVD,Oryginalny Rysik.

TELEFON BEZ SIM LOCA ,BATERIA TRZYMA 3DNI (UWAGA: CZAS TEN MOŻE SIĘ WYDŁUŻYĆ BĄDŹ SKRÓCIĆ WSZYSTKO ZALEZY OD INTENSYWNOŚCI UŻYTKOWANIA)

Cena 200zł

http://img132.imageshack.us/i/dscf1409ia.jpg/

http://img842.imageshack.us/i/dscf1410.jpg/

http://img25.imageshack.us/i/dscf1411u.jpg/

(NA 3 ZDJĘCIU Z WYŚWIETLACZEM WYSTĘPUJE KUSZ POD FOLIĄ OCHRONNA A NIE ŻADNE DEFEKTY ITP)

PS: Z przyjemnością zamienił bym się za Playstation 2 (Nie zalęży mi na stanie byle miał podstawowe rzeczy oraz czytał płyty itp)