Sprzedam jednostę centralną + kilka gratisów - do gier

Witam serdecznie!

Dzisiaj oferuję Państwu jednostkę centralną + kilka gratisów.

Specyfikacja jednostki centralnej:

AMD Phenom II x2 550 3.1GHz

Gigabyte MA-770T-UD3P - świetna płyta główna, nie to co te w gotowcach ze sklepów

2x2GB G.Skill PC3-10666 DDR3 - jedne z lepszych pamięci, doskonała wydajność

Gigabyte HD4850 Zalman 512MB DDR3 @ grafika była wymieniana na nową w październiku w ramach gwarancji, bo tamta szwankowała i dali mi nową

Samsung HD322HJ 320GB - markowy dysk, bardzo cichy i szybki

Pioneer DVR-216 - szybka, cicha nagrywarka, markowa nie to co w gotowcach

OCZ StealthXStream 500W - doskonały, markowy zasilacz z najlepszej firmy, nie to co no-name’y z gotowców

Asus TA-861

Komputer jest idealny do gier - każda możliwa gra na nim pójdzie na dobrych detalach.

Komputer o wiele lepszy od tych, które sprzedały się po 150sztuk np. tego: http://allegro.pl/najnowszy-quad-4-x-3g … 54912.html

U mnie 3x lepsza grafika, zasilacz, który nie wybuchnie po miesiącu użytkowania, dobry, firmowy ram, a nie jakieś chińskie padło, rewelacyjna nagrywarka i dobra płyta główna - serce komputera, nie to co w tych zestawach jak najtańsza.

Możliwa instalacja podstawowego oprogramowania (system operacyjny, program do tworzenia dokumentów - wszystko do ustalenia na maila co Państwo sobie życzą) bez żadnych dodatkowych opłat.

Do komputera dodaje gratisowo:

-myszkę HP (wartość około 40zł)

-klawiaturę HP (wartość około 50zł)

-adapter wi-fi firmy Thomson + pakiet antywirusowy NORTON 360 (wartość około 70zł)

Wszystko w świetnym stanie, działa bez zarzutu od ponad roku. Na podzespoły gwarancja do lipca 2011, na monitor już nie ma gwarancji.

Kontakt mailowy ciupa.michal@gmail.com ; nr gadu-gadu 12273082 ; telefoniczny 697985144 .

W razie jakichkolwiek pytań lub w przypadku chęci otrzymania większej ilości zdjęć w lepszej rozdzielczości proszę o kontakt.

Zestaw możliwy do obejrzenia w Bydgoszczy.

Przesyłka jest możliwa, ale tylko za pomocą kuriera po wcześniejszej wpłacie na konto lub za pobraniem. Cena kuriera zostałaby uzgodniona na mailu, ale myślę że byłoby to około 30-35zł.

Allegro: http://allegro.pl/komputer-2x3-1ghz-4gb … 18422.html

Cena za całość: 1180zł