[SPRZEDAM] Karta TBS 5980 USB DVB-S2 CI +MODUŁ CI TNK HD

Witam mam na sprzedaż Tuner TBS 5980 USB DVB-S2 CI WRAZ Z MODUŁEM CI TNK HD

(Dodatkowo dodaje oprogramowanie legalne DVB Viewer koszt zakupu to około 15 Euro ) które posiada darmową aktualizację z każda nową wersją która się ukazuje. ostatni raz tunera używałem Latem 2017r. kartę wystarczy doładować za 20zł i znów można oglądać takie kanały jak TVP1 HD,TVP2 HD,POLSAT HD,TVN HD, ITD nie płacąc znów przez kolejne 12 miesięcy jest to stara oferta TNK HD z 2011r jeszcze przed migracją z nc+ z powodu przeprowadzki i braku możliwości zamontowania w obecnym miejscu anteny Satelitarnej jestem zmuszony sprzedać Tuner także zapraszam do kupna na pewno będziesz zadowolony z niego jak wcześniej :slight_smile:

Wszystko co w komplecie Tuner,Zasilacz.

Karta TBS 5980 USB DVB-S2 CI Satelitarna

TBS 5980 USB DVB-S2 CI

Firma TBS jest pionierem w konstruowaniu kart satelitarnych dla komputerów! Inni producenci bezsensownie kopiują urządzenia między sobą, w pewnych przypadkach nawet nie zagłębiając się w funkcjonowanie urządzenia lub też używają technologicznie bardzo starych układów dzięki którym nie mają problemów ze sterownikami, z którymi różnie bywa przy dzisiejszej różnorodności systemów.

Firma TBS dzięki współpracy z firmą NXP/Connexant używa ostatnich osiągnięć techniki i sama w pełni tworzy sterowniki dla swoich produktów, na bieżąco uaktualniając i wyprzedzając nadchodzące nowe systemy operacyjne.

Tuner 5980 CI dzięki bardzo małym rozmiarach świetnie sprawdza się w instalacjach HTPC

jak i przy mobilnych rozwiązaniach (laptop). Dodatkowo dzięki wzorowo napisanym sterownikom nie ma problemów przy konfiguracji mnogiej np. 2 i więcej QBOXy podłączone przez USB do jednej maszyny. Od razu po podłączeniu możemy się cieszyć funkcjonalnością TWIN.

Gniazdo “Common interface” pozwala zastosować moduł dostępu od dostawców TV-SAT

(np. CYFRA+, POLSAT, TNK, N, MTVM, Dorcel)

Bez dodatkowych urządzeń zewnętrznych możemy oglądać płatną telewizję.

Funkcje:

1.Odbiór DVB-S2/S

2.Gniazdo CI

3.Blind scan

4.Szeroko pasmowy internet przez satelitę*

5.Wysoka prędkość pobierania przez satelitę*

6.Wsparcie dla Windows 7 Media Center i Linux Ubuntu 10.10

7.Obsługa programów DVBDream, DVBViewer, DVBlogic, ProgDVB, Skynet, TSreader…

Specyfikacja:

1.Receiving Frequency: 925~2175 MHz Tuning Range

2.Input level: -69~ -23dBm

3.DVB-S2/DVB-S DIRECTV 8PSK QPSK Demodulator

  1. 8PSK /QPSK/ mode

  2. Symbol Rates:

DVB-S2 QPSK: 1 - 45 Msps

DVB-S2 8PSK/QPSK: 1 - 45 Msps

  1. Code Rates:

DVB-S2 QPSK: 1/4,1/3,2/5,1/2,3/5,2/3,3/4,4/5,5/6,8/9,8/10

DVB-S2 8PSK: 3/5,2/3,3/4,5/6,8/9,9/10

  1. Automatic Acquisition Range: ±10MHz

  2. DiSEqC 2.x compliant

9.Single CI design

  1. USB2.0 interface

Applications:

HTPC, Data download from satellite

TBS 5980 USB DVB-S2 CI

Obejrzyj Zaping skopiuj link i wklej do przeglądarki ----> https://www.youtube.com/watch?v=Mi0zXiRFux0

link do aukcji allegro ------> http://allegro.pl/karta-tbs-5980-usb-dvb-s2-ci-modul-ci-tnk-hd-i7393509120.html