Sprzedam kilka programów min. Office 2003 i inne

WITAM

mam do sprzedania kilka programów:

  1. Microsoft Office Edition 2003 Home, Student PL, wersja box, zawiera oryginalny nośnik, certyfikat, key, faktura zakupu, dodatkowo gratis program “Mistrz PDF”, cena 100 zł

  2. Corel DRAW Graphics Suite 12 wersja PL, wersja box, edycja dla nauczycieli, studentów i uczniów, zawiera oryginalny nośnik, key, paragon zakupu, gratis program “Internet translator 3”, cena 50 zł

  3. ACDSee 8, wersja box, zawiera oryginalny nośnik, key, faktura zakupu, dodatkowo gratis program “Tłumacz i słownik języka angielskiego v.2.2” oraz key, cena 50 zł

  4. Microsoft Windows XP Home Edition, SP2, wersja PL, wersja OEM, zawiera certyfikat /we folii tzw. chmurka, nie naruszony/, oryginalny nośnik, key, książeczka “czas na start”, faktura zakupu. UWAGA program był aktywowany na laptopie IBM, dodatkowo gratis oryginalna gra “Faraon” i oryginalny dodatek do gry “Kleopatra”, cena 50 zł

  5. Microsoft Windows Vista Home Premium PL, 32-bit, wersja recovery, bez zbędnych “śmieci”, czysty system, przeznaczony dla komputerów HP lub Compaq /nie potrzeba wówczas klucza i nie jest wymagana aktywacja, już jest system aktywowany po zainstalowaniu/, oryginalny nośnik był dołączony do laptopa, dodatkowo gratis oryginalny program “English Translator XT” wraz z kluczem, cena 50 zł.

Oświadczam, że wszystkie wyżej wymienione programy są oryginalne/zawierają oryginalne nośniki i klucze/, zostały zakupione przeze mnie i stanowią moją własność, nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej i nie mam możliwości wystawiania faktur itp. Do podanej ceny należy jeszcze dodać koszt przesyłki, nie wiem jak obecnie kształtują się ceny, ale wydaje mi się, że cena nie przekroczy kwoty 10-12 zł /koperta ochronna, polecony itp./.

Do “Admina”

Witam

wątek można zamknąć, programy sprzedane, dziękuję, pozdrawiam