[SPRZEDAM] komputer Core2Quad 4x2,4GHz - tanio

Witam,

mam na sprzedaż komputer o takich o to parametrach:

-Intel Core 2 Quad 4x2.4GHz Q6600

-GeForce GTS 250 1024mb

-5120 mb ram

-Dysk twardy 400gb

-Płyta główna Gigabyte G33M-S2

-Odtwarzacz dvd + nagrywarka

zdjęcie obudowy od przedniej strony - http://imageshack.us/photo/my-images/341/img0388k.jpg/

dzielnie mi służy, komputer jest oczywiście bez żadnych usterek itp.

Cena tej maszyny wynosi - 1200zł

Kontakt telefoniczny pod numerem - 516 328 435

Jeśli masz pytania, pisz lub dzwoń, chętnie pomogę.

Pozdrawiam,

smagusek

Cena całkowicie z kosmosu :slight_smile: ~700

Zejdę z ceny do 1000zł.

Na części sprzedajesz? Wziąłbym mobo…

Wystaw na Alledrogo, tutaj to tylko Ci wyliczą o ile za dużo chcesz :wink:

Nie sprzedam na części, chcę sprzedać komputer w całości.

Na części dostałbyś więcej, a całości nikt nie kupi za tą cenę.

Niestety, zgodzę się z poprzednikami. Zdecydowanie więcej dostałbyś sprzedając komputer na części. Dziś nie opłaca się już sprzedawać w całości używanych komputerów. Sam coś o tym wiem, ostatnio sam chciałem sprzedać kompa - dosłownie 3 lata temu kupiłem go za 1700zł, teraz jego cena to max. 600zł, więc zrezygnowałem. Jeśli na takim kompie jestem w stanie grać na średnio-wysokich detalach, przy rozdzielczości 1680x1050 w większość nowych gier i to naprawdę w miarę płynnie, to sprzedawać go za taką cenę to żart.

Twój natomiast - jak się już uprzesz przy sprzedaży całego kompa - 800zł max, a i to pewnie naszukasz się klienta. Za tysiaka musiałby to być natomiast jeleń, sry taka prawda :frowning:

Dzięki za podpowiedź, sprzedaż na części niestety w tym momencie nie wchodzi w grę. W takim razie jakoś za miesiąc założę nowy topic tylko, że już będzie szedł na części.

Pozdrawiam :slight_smile:

Ja byłbym zainteresowany procesorem.

a ja proponuje rózne takie rzeczy wystawiac na darmowyxch serwisach ogłoszeniowych, na przykład cąłkiem niezły jest inforynek.pl. sporo tam ogłoszeń z uzywanym sprzętyem agd, rtv …może i kompy udałoby się opchnąć :wink: