Sprzedam komputer i7

Witam :slight_smile:

Mam do sprzedania komputer który ma na pokładzie:

intel i7 2600 3.5ghz

msi p67a-gd55

8gb ramu 1333mhz goodram

geforce gt240- najsłabsze ogniwo, brak gotówki ;p

dysk 800gb

zasilacz delta 750W

bez systemu operacyjnego

wszystko sprawne, składane od podstaw a nie kupiony gotowy w markecie, na poszczegolne częsci powinna być jeszcze gwarancja ponad rok gdyż składany był w 2011 roku, jeśli kogoś to interesuje to jutro postaram się sprawdzić.

jakby jesczze potrzebna była jakaś informacja to pytać :slight_smile: cena to 2300zł do negocjacji :slight_smile:

Cena za wysoka. Mimo wszystko jest to komputer używany, a obecnie za taką cenę można złożyć komputer o bardzo dobrej wydajności. Problemem jest to, że ludzie pakują w swoje komputery procesory Intela i grafikę GeForce, które są droższe od produktów AMD i niewiele bardziej wydajne. A nawet jeśli są bardziej wydajne, to dla przeciętnego użytkownika to nie ma znaczenia, gdyż procesor 4-rdzeniowy AMD jest wystarczająco dobry i w dodatku kilka stówek tańszy niż procesor Intela. Podobnie jest z grafiką - tańsze karty AMD są w stanie udźwignąć najnowsze gry, ale niektórzy wolą GeForce o nieco lepszej wydajności lub tej samej, ale droższe. W powyższej konfiguracji masz procesor, którego cena wynosi obecnie ponad 1000zł, a to spora sumka i to w dodatku za sam procesor, łączna suma robi wrażenie i nie zdziw się, jeśli nikt Ci tego nie kupi. Łatwiej byłoby Ci wszystko na części sprzedać.

nie rozumiem czemu tomaszzegar wdaje sie w dyskusje co lepsze a co gorsze.

Fakt procesor jest mega… ale zasilacz DELTA mnie powalił na kolana… i to jego najsłabsze ogniwo :slight_smile: Procek za 1000 a zasilacz za 100 zł … good job :wink:

Sprzedaj na części

dlatego cena jest do negocjajci bo mogę zejść dość sporo, komputer jest wystawiony tutaj w imieniu kumpla a nie moim więc nie mów mi jak powinienem był go składać. Oferta nadal aktualna :wink:

Delta słaba… chyba nie wiecie, o czym piszecie. Antec HCP chociażby też klepany przez Deltę. Delta Delcie nierówna, znając dokładny model można by oceniać.

Brakuje szczegółowych informacji - rozumiem, że procesor jest niepodkręcalny (brak literki K), brak informacji na temat producenta tej wersji GT240, brak informacji o dysku (miło by było, gdybyś podał S.M.A.R.T - pozwoliłby potencjalnemu kupcowi ocenić stan HDD), brak dokładnego modelu tej Delty.

Pomijam już to, że na części byś mógł więcej skosić.