Sprzedam komputer nowy 2200zl

Witam,

pilnie musze sprzedac komp. Niestety zle przekalkulowalem sprawe i potrzebuje kase. A wiec:

Komputer zakupiony w Komputroniku i jest jeszcze 1,5 roku na gwarancji. W sklad wchodzi:

  • Komp. ASUS Sensilo SH-450 (X003) (Ci3 2100 / RAM: 4 GB / HDD: 1000GB / Intel HD)

  • dysk twardy Seagate 1 TB Barracuda 7200.12 ( 32MB, Serial ATA III )

  • monitor iiyama ProLite E2409HDS czarny ( TN / HDMI / glosnik)

  • Logitech B110 mysz Optical OEM

  • Logitech Deluxe 250 Keyboard black USB OEM

  • Lite- ON Super AllWrite DVD+/-RW iHAS124-19 bulk black (Serial ATA)

  • Kingston DDR3 2 GB 1333MHz CL9

oraz wszystki pierdy do tego nalezace, czyli kable, zasilacze , instrukcja obslugi, itd.

Koszt to 2200zl. z przesylka na terenie Polski lub odbiór wlasny w Krakowie

W razie jakich pytan prosze pisac,

a zainteresowanych zapraszam do zakupu.

Pozdrawiam

LucasK , za taki zestaw nie dostaniesz na pewno 2200 zł :stuck_out_tongue:

Srednia wartosc rynkowa to 2999zl.

http://www.pcformat.pl/Komputer-dla-gracza,a,1698

Ja go zakupilem w maju tego roku i do tego jest wbudowany dodatkowy dysk twardy + monitor i wszystkie czesci.

minimum 2000zl.musze zarobic

Źle to z formułowałeś , powinno być, że od Ciebie nie dostanie, bo jeśli ktoś jednak zechce mu tyle zapłacić, to zrobić siebie…

Coś kolega kręci, obecna cena takiego zestawu to 1 489,00 zł + koszt monitora 699,00 zł za NOWY ZESTAW czyli taniej niż chcesz za używkę.

http://www.komputronik.pl/product/12334 … X003_.html

no troche kolega pojechal, bo komputer 1489,00 brutto, a monitor mozna kupic za 599 zł spokojnie. Wartosc rynkowa 2999? oszalales?

Tak znalazlem na necie! !!

Ja z caly komplet dalem 2400zl.

LucasK , bo nie kupuje się takich gotowców. Wybacz za taki zestaw znacznie mniej dostaniesz, bo złożyć go możesz za dużo dużo mniej :wink:

Normalnie ten ‘pseudo komputer’ jest warty jakieś 1300zł + fakt, że jest używany = ok. 1100zł

Na przyszłość polecam zapoznać się z tą lekturą: http://stop.gotowcom.prv.pl/

EDIT: Wliczając w to monitor to jakieś ~1700zł

LucasK , trochę się pomyliłeś.

W linku jest Sensilo z i5 z zewnętrzną kartą graficzną, a ty masz z i3 i Intel HD.

Za cały zestaw mógłbyś wziąć 1800zł maxxxx. Słaby sprzęt i jeszcze używka.

Za te pieniądze można złożyć naprawde znacznie wydajniejszy sprzęt… obniż cene to pogadamy :slight_smile:

LucasK , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Kolega wcisnąć chce jakimś ciemnogrodzianom ten swój “spszent”.

Normalny człowiek tego nie kupi.

LOL toż to Provident w wersji PC :lol:

Czlowiek uczy sie na bledach.

Teraz to juz wiem ze nie warto kupowac “gotowców”.

Do 1800zl moge zjechac. Wicej nie da rady.

Apropo bledów, znaczy sie - pisz poprawnie po polsku…niestety nie da sie do mam niemiecka klawiature

pozdrawiam

Piszę poprawnie po polsku!

LucasK , wystaw sprzęt na allegro, może jakiegoś “jelenia” znajdziesz :wink: