Sprzedam Komputer P 2,4/768MB RAM/120GB Win 7 PL, Office 07

Witam!

Sprzedam Wydajny komputer stacjonarny z Oryginalnym Windows Seven PL Ultimate! + Microsoft Office 2007 Home Oryginalny!

Komputer posiada wydajny procesor 2400 MHz (2,4GHz)

RAM 768 MB (możliwość wymiany na 1024MB / 2048MB za dopłatą).

120GB Dysk Twardy

Komputer ma 6 USB, Napęd na płyty CD, Złącza SATA!, Wyprowadzenia przednie na USB oraz słuchawki i mikrofon!, LPT, 2 x PS2, COM, VGA, LAN

Karta sieciowa LAN 10Mbp/s / 100Mbp/s

Stacja dyskietek

Możliwość pracy komputera w USA na niższym napięciu, lub u Nas w Polsce! Nie potrzeba żadnych przejściówek

Zainstalowane podstawowe oprogramowanie, archiwizator plików, kodeki, odtwarzacz filmów, pakiety biurowe i inne.

Na życzenie mogę za darmo zainstalować dowolny system Linux ! Jeżeli nie chcesz Windows-a. Możesz mieć dowolną dystrybucję! Oraz ją skonfigurować wobec Twoich potrzeb!

UWAGA! KOMPUTER ULTRA CICHY!

Jestem w stanie wątpić czy słyszałeś tak cichy komputer! Bezszelestny! Jest bardzo mały! To nie prawda że leżące komputery są gorsze, są o wiele lepsze, możesz na nim postawić np. monitor, lub położyć na półce! Pracuje bardzo cicho.

Komputer z Windows Seven!

Na komputerze zainstalowany jest system w wersji BETA (legalny zaktywowany) który został spolszczony, w roku 2010 przestanie on działać. Na komputerze jest również zainstalowany Office 2007, w wersji na 60 dni. Po 60 dniach można go zakupić lub otwierać nim i drukować dokumenty bez możliwości edycji. Na komputerze jest zainstalowany również darmowy odpowiednik pakietu Office, który nie przestanie nigdy działać.

GG: 5830415

zawsze niewidoczny,

jestem przez cały tydzień po godzinie 16:00

email: alan.elektro@vp.pl W razie pytań prosze pisać! Mam też filmiki na youtube jak działa i jak pracuje na nim. Pokazana jest wydajność.

Cena 350zł + wysyłka, możliwa aukcja allegro / świstak, /ebay.

Mam ponad 200 pozytywnych komentarzy na allegro. Zero negatywów.

Filmiki na YouTube pokazujące wydajność i pracę komputera:

Oto zdjęcia komputerka:

IMG_3770.JPG

IMG_3779.JPG

IMG_3771.JPG

Screeny wykonane na tym komputerze:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

ZAPRASZAM!