[SPRZEDAM] Komputer stacjonarny i7-7700k, 1080 Ti, 240GB SSD, 2 TB, 16GB RAM

LINK do ogłoszenia OLX: Komputer stacjonarny i7-7700k, 1080 Ti, 240GB SSD, 2 TB, 16GB RAM Sosnowiec • OLX.pl

Mam do sprzedania w bardzo dobrym stanie komputer stacjonarny w cenie 4990 zł do rozsądnej negocjacji. Cena została obliczona przez pracownika firmy ProLine.

Został on zakupiony wraz z akcesoriami w katowickim punkcie ProLine za łączną cenę 10199 zł – według moich obliczeń sam komputer kosztował wtedy 8656 zł.

Sprzedaję komputer ze względu na kupno czegoś bardziej mobilnego.

SPECYFIKACJA:
PROCESOR: Intel Core i7-7700k Kaby Lake 4,2 GHz;
PŁYTA GŁÓWNA: MSI Z270 GAMING M3 DDR4 1151;
KARTA GRAFICZNA: MSI GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition 11GB;
DYSK TWARDY: Toshiba DT01ACA200 2TB sATA III 64MB;
DYSK SSD: Patriot Hellfire 240 GB SSD Drive M.2 PCIe/NVMe
ZASILACZ: Corsair RMx Series RM 650x;
PAMIĘĆ RAM: Corsair Vengeance LED DDR4 2x8GB 3000MHz CL15;
CHŁODZENIE: Arctic Freezer i32 Plus;
OBUDOWA: Corsair Carbide Clear Series 400C Black

SYSTEM: Microsoft Windows 10 Home OEM (zainstalowany)

Komputer można kupić osobno lub z całym zestawem. Jeśli zamierzasz kupić wszystkie akcesoria łącznie z komputerem możesz znaleźć główne ogłoszenie na moim profilu na OLX.

W roku 2017 był to sprzęt skonfigurowany z najlepszych elementów dostępnych na rynku. Do dzisiaj radzi sobie praktycznie z każdą grą na bardzo wysokich lub maksymalnych ustawieniach.

Odbiór osobisty.

Na wszelkie pytania odpowiem na OLX’ie bądź pod numerem telefonu umieszczonym w ogłoszeniu.







Daj znać czy uda się sprzedać powyżej 4k bo aż jestem ciekawy.

Powinieneś w opisie napisać jeszcze, czy z Windowsem i jakim, czy też nie.

Myślę, że coś 4-4.5k powinien dać radę.

Tak na szybko nie patrząc na podzespoły
CPU 1000
MOBO 200
GPU 2400
HDD 120
SSD 300
PSU 150
COOLING 50
CASE 100

~4320 zł tak szybko na oko

Optymista. 800 zł kosztuje 11400, który jest ze dwa x lepszy. Ten procesor to… odpowiednik mniej-więcej i3 z 10/11 generacji, którą kupisz nówkę na gwarancji za 400-500 zł. :wink:

Może sprzedać a 4000+, ale Brajankowi, mała szansa na opchniecie na forum komputerowym w takiej cenie sprzętu sprzed 4 generacji :wink:

Rzeczywiście zbyt optymistycznie z tą i7 :slight_smile: no to z 500 powinno być w tył, czyli
3,5-4k :slight_smile: Nawet jeżeli wydajność podobna i7 z i3 to i7 ma większą moc marketingową :smiley:

Dla mnie on jest wart 3,5 k. Może Ci sie uda dobić do 4k, ale wątpie

O ramie zapomniałem :slight_smile: to + 300 zł
no i ewentualnie możesz doliczyć na plus do Windowsa 200 zł, jak był kupowany z komputerem.

To czy ktoś kupi to inna kwestia, ale wygląda, że około 4k jest wart — chociaż, za ssd bym odjął … powiedzmy, że ~3750 zł +/- 250 zł :slight_smile:

Karta by na 100% szybko poszła, ale ja osobiście nie jestem pewien, czy osoba obeznana pójdzie w martwą podstawkę, sprzedaje więc wcale nie takie super, bo kupuje nowsze. :wink:

Wszystko jest kwestią ceny i gwarancji, a dla mnie, jestem ostrożny, jednak to duża kwota na 0 odpowiedzialności sprzedawcy za sprzęt (w ogłoszeniu nawet rozruchowej na kilka dni nie ma wymienionej…).