Sprzedam komputer z FX-6100 [SPRZEDANY]

Procesor: AMD FX-6100 (6 rdzeni) Bulldozer - zakupiony tydzień temu =3 lata gwarancji | 3.3GHz przy turbo core 3.9GHz

Płyta główna : ASUS M5A78L-M LX V2 = zakupiona tydzień temu 3 lata gwarancji

RAM: GoodRam 4GB 1333MHz DDR3 - wieczysta gwarancjia

Dysk twardy:3,5 cala Hitachi 500GB 16MB SATA2 Napęd DVD+/RW Samsung Sata Bulk

Karta graficzna: EVGA GeForce GTX550Ti 1024MB 192bit SLI = 2.5 roku gwarancji

Obudowa Silentum PC Brutus 410

Zasilacz: OCZ StealXStream MOD 500W 80+ = 2 lata gwarancji

Czytnik kart SD,MMC,MS Pro Duo,CF,MD

Zdjęcia :

http://speedy.sh/Yp6CG/Zdjecia-FX-6100.rar

Komputer się nie wiesza - wszystko w 100% sprawne , paragony i faktury mam od karty graf, procka , płyty i ramu :slight_smile:

Zapraszam do kupna !!

Możemy negocjować cenę.

Zdjęcia mogę wysłać na e-mail !

Odpowiadam na SmS"y Mój numer 662-306-419 2300zł do negocjacji !!

Wystawie na allegro jak ktos bedzie chciał :slight_smile:

nowa cena 2250zł do negocjacji !

Nowa cena 2200 do negocjacji :slight_smile:

Kupiłeś tydzień temu, a już sprzedajesz? Jaki w tym sens?

Jest sens jak ktoś potrzebuje pieniążkó :slight_smile:

Jak chcesz kupic to Ci jeszcze zjade z ceny :]

i fakture od zasilacza mam jeszcze :slight_smile:

Nowa cena 2180zł do negocjacji =D>

NOWA CENA 2150zł do neg.

Rozumiem że masz dobre poczucie humoru ale za taką cenę nikt nie kupi, możesz od 1800zł w dół lecieć, na części lepiej na tym wyjdziesz niż w całości.

sprzedaj to na części

Sory na części to będę sprzedawał miesiącami a wakacje mam tylko 2 miechy :slight_smile: A pilnie mi kasa potrzebna , a nic nieda mi takiego zastrzuku pieniędzy jak psrzedaż kompa :slight_smile: No ale dzięki za propozycje :slight_smile:

Za co ty chcesz 2200? Chyba, że ten czytnik kart kosztuje ok 600 zł to ok. Za swojego dałem 2200 z groszem nowego, a ty chcesz za używkę tyle? max 1800 w dół. Nikt za takie coś nie da tyle pieniędzy.

Kolego patrz cały czas cena spada ! Ja nie wezmę za niego 2200 :slight_smile: Chce zjechać z ceny tylko musze mieć chętnego :slight_smile: Pozdrawiam

2120zł :slight_smile: Jeżeli ktoś będzie zainteresowany To 662-306-419 i mówić z jakiego ogłoszenia dzwonicie czy piszecie :slight_smile:

Troszkę mało bo na allegro widziałem takie kompy z FX i GTX550ti to 1850zł ale dupny zasilacz i obudowa tam jest :slight_smile: Obudowa logic a zasilacz NO-name :slight_smile: I nie chcę się kłócić ( tak tylko to napisałem , że widziałem )

2100 zł do negocjacji :wink:

2080

nie radze kupować tych oto procesorów AMD FX-6100 Bulldozer bo wogóle nie mają praktycznie żadnych zastosowań technologicznych lepiej wziąść tego Athlon czy Phenom

Fx-6100 po podkręceniu jest o 30-40% wydajniejszy. A po za tym są dobre do programów , z grami też świetnie sobie radzą :slight_smile: I tak jak napisałem nie chce hamskich wypowiedzi ( a twoja była ) Po co to napisałeś ? I tak /cenzura/ się znasz na kompach ( znasz się tyle na kompach co Ci przez ucho przeleciało albo wypowiedzi 13 latków tu cytujesz :slight_smile:

A po za tym komp sprzedany za 2150 zł więc dziekuję hamidła !!