Sprzedam komputer z monitorem 2x2.9/250 /2/GT240 950zł

sprzedam

(Lolqw2) #1

SPRZEDAM używany komputer

2x2.9GHz /dysk 250gb /ram: 2gb/ GT240 1GB + monitor 17"+ głośniki logitech x-210

CENA: 950ZŁ

kurier 35zł

więcej :

http://allegro.pl/show_item.php?item=2111189097

(Marcin1025) #2

ZASILACZ

TRACER 4LIFE 400W

bardzo cichy i wydajny

No nie ma co jak dobry zasilacz,raczej szmelc kup lepiej nowy i dopiero sprzedaj komputer

(Lolqw2) #3

Hehe, masz rację, miałem na myśli wentylator, bo ostatnio wymieniłem. Ale zasilacz daje radę

(Marcin1025) #4

I tak zasilacz jest z czarnej listy kup przynajmniej jakiegoś fortrona bo się komuś odrazu rozwali komputer

(Lolqw2) #5

Oj ale się uczepiłeś nie zamierzam w niego więcej inwestować. Działa już długi czas i jeszcze podziała długi czas.

(Marcin1025) #6

Ciekawe ile może tydzień,może rok ale może to se można.

(Lolqw2) #7

że się komuś zepsuł bo nie umiał się posługiwać komputerem to od razu czarna lista? Wg. mnie jest bardzo dobry i nie jest z tych dolnopółkowych bo ma bezpiecznik, zbytnio się nie grzeje, przy grach i jakichś większych wymaganiach NIGDY mi się nie wyłączył jest cichy,ma sporo wtyk, przy wymianie wentylatora nie musiałem lutować nic tylko normalnie wtyczka 2pin. Zamieściłem komputer na sprzedaż a nie do oceny co jest złe a co jest dobre, jeżeli komuś nie pasuje to sobie kupi ten zasilacz za 60-70zł KONIEC TEMATU

(Marcin1025) #8

Ubawiłeś mnie,dzięki

(sla17) #9

Wyborów z najniższej półki, IMO nie nadających się do zasilania w komputerach znajomych jest wiele, ale tylko 2/2 Tracery popaliły wszystko. Przypadek? Ale nie o tym miała być mowa :smiley:

(igrek) #10

:smiley: każdy zasilacz ma bezpiecznik =D> co do ceny, trochę dużo, jak za 800 pójdzie to uznaj to za sukces.

(Marcin1025) #11

igrek też tak uważam :slight_smile: