Sprzedam komputer z monitorem 2x2.9/250 /2/GT240 950zł

SPRZEDAM używany komputer

2x2.9GHz /dysk 250gb /ram: 2gb/ GT240 1GB + monitor 17"+ głośniki logitech x-210

CENA: 950ZŁ

kurier 35zł

więcej :

http://allegro.pl/show_item.php?item=2111189097

ZASILACZ

TRACER 4LIFE 400W

bardzo cichy i wydajny

No nie ma co jak dobry zasilacz,raczej szmelc kup lepiej nowy i dopiero sprzedaj komputer

Hehe, masz rację, miałem na myśli wentylator, bo ostatnio wymieniłem. Ale zasilacz daje radę

I tak zasilacz jest z czarnej listy kup przynajmniej jakiegoś fortrona bo się komuś odrazu rozwali komputer

Oj ale się uczepiłeś nie zamierzam w niego więcej inwestować. Działa już długi czas i jeszcze podziała długi czas.

Ciekawe ile może tydzień,może rok ale może to se można.

że się komuś zepsuł bo nie umiał się posługiwać komputerem to od razu czarna lista? Wg. mnie jest bardzo dobry i nie jest z tych dolnopółkowych bo ma bezpiecznik, zbytnio się nie grzeje, przy grach i jakichś większych wymaganiach NIGDY mi się nie wyłączył jest cichy,ma sporo wtyk, przy wymianie wentylatora nie musiałem lutować nic tylko normalnie wtyczka 2pin. Zamieściłem komputer na sprzedaż a nie do oceny co jest złe a co jest dobre, jeżeli komuś nie pasuje to sobie kupi ten zasilacz za 60-70zł KONIEC TEMATU

Ubawiłeś mnie,dzięki

Wyborów z najniższej półki, IMO nie nadających się do zasilania w komputerach znajomych jest wiele, ale tylko 2/2 Tracery popaliły wszystko. Przypadek? Ale nie o tym miała być mowa :smiley:

:smiley: każdy zasilacz ma bezpiecznik =D> co do ceny, trochę dużo, jak za 800 pójdzie to uznaj to za sukces.

igrek też tak uważam :slight_smile: