Sprzedam konsole PSP + gry + karta pamięci

Witam, mam na sprzedaż PSP w bardzo dobrym stanie, praktycznie nieużywane, mam do psp oryginalną gre gta vice city stories, undercovera i jakieś samoloty, poza tym jeszcze pare na karcie pamięci 2gb. bateria starcza na cały dzień grania. PSP posiada wi-fi, dzieki temu można łatwo korzystać z internetu.

dsc01891i.th.jpg

Ile liczysz sobie za to cudo? Mam rozumieć, że konsola jest przerobiona skoro masz też gry na karcie pamięci?

sorka, zagapiłem się i nie podałem ceny… interesuje mnie 320zł. konsolka nie jest przerobiona, sa na karcie gry sciągnięte ze strony producenta, głównie dema. konsole można przerobić samemu lub na allegro można dostać kompletny zestaw do przerobienia konsolki. jeśli komuś niechce się bawić to w komisie za taką usługę cenią sobie 50zł. Mi na konsoli nie zależy, poco mam przerabiać skoro i tak nie gram. A konsolke dostałem w rozliczeniu

To podaj jaka jest płyta główna - to umożliwia przerobienie, zaciąć bym się nie chciał… a przerobienie umożliwia chociaż grać w kochane gry z pegazusa:D

w związku z dużą ilością pytań dodam że to jest wersja fat, model 1004

Witam.Byłbym zainteresowany kupnem tej konsoli.moje gg to 9470313.jeżeli mógłbyś podać jakieś dane kontaktowe to myślę żebyśmy się dogadali.

psp już ponad tydzień temu…