Sprzedam książkę Kazimierza Banka - Historia religii: religie niechrześcijańskie

sprzedam
(Persifall) #1

Książka w stanie b. dobrym, wydana w 2007. Cena: 19,99 zł. Możliwy odbiór osobisty w Białymstoku lub wysyłka Pocztą Polską za dodatkową opłatą pokrywającą jej koszt. W razie pytań zachęcam do kontaktu.

Książka niniejsza stanowi prezentację 19 najważniejszych (poza chrześcijaństwem) tradycji religijnych, zarówno żywych jak i martwych. Tradycje te zgrupowane zostały w pewne całości na podstawie kryterium geograficznego: religie starożytnego Bliskiego Wschodu, religie Środkowego i Dalekiego Wschodu, religie dawnej (przedchrześcijańskiej) Europy, religie Ameryki prekolumbijskiej oraz islam. Opis poszczególnych religii dokonany został zgodnie z powszechnie przyjętym podziałem na: doktrynę (aspekt teoretyczny), kult (aspekt praktyczny) i organizację (system kapłański, koncepcja świątyni). Dzięki temu istnieje możliwość dokonywania porównań tych samych elementów występujących w różnych religiach.

Źródło opisu: http://www.nomos.pl/

(pocolog) #2

Przecież tego się nie opłaca wysyłać, bo koszt będzie zbliżony do wartości książki. Sprzedaj w http://antykwariat-bialystok.pl/, albo poszukaj lepszego portalu do takich ogłoszeń jak np. https://olx.pl

(Persifall) #3

Na OLX mam już. Książka niszowa jest - do egzaminu mi była potrzebna :slight_smile: Dzięki, zobaczę ten link z antykwariatem.