Sprzedam laptop asus k52jt

witam, chcę sprzedać laptop asus k52jt, laptop ten miał w maju rok. Notebook Asus K52JT-SX438V wyposażony w nowoczesny procesor Intel Core i5-480M (2.66 GHz, 3 MB Cache). Dysk twardy 640 GB(Serial ATA5400 RPM), pamięć RAM 4GB(DDR3 1066 MHz). Ekran LCD, typ błyszczący, o przekątnej 15.6 cali i rozdzielczość 1366 x 768 pikseli. Karta graficzna ATI Mobility Radeon HD 6370 (DirectX11, SM 5.0, AvivoHD), 1024 MB. Zainstalowany system operacyjny Windows 7 Home Premium. Cena 1900 zł z możliwością negocjacji. Pozdrawiam i czekam na oferty, zainteresowanym wyślę zdjęcia.

http://www.komputronik.pl/product/12132 … ngel_.html

Cena o dużo za wysoka. Dlaczego? Ponieważ na allegro można dostać laptopa o podobnej wydajności w znacznie niższczej cenie. W dodatku laptop zakupiony na allegro jest nowy i ma gwarancję przeważnie na 2 lata.

jaka więc cena?? zgodzę się na 1600 - 1700 zł.

Nie jestem zorientowany w kwestii wydajności laptopów, bo jest ona zupełnie inna niż w przypadku desktopów. Nie żebym był zainteresowny, tylko doradzam. Tak naprawdę nie umiem określić wartości tego laptopa, ale może 1600zł to będzie dobra cena. Na pewno jest tam dobry procesor no i sama marka Asus jest dobra. Może powinniem się wypowiedzieć ktoś, to częściej używa notebook’ów.

też tak myślę :wink:

Karta graficzna 64bit czyli nie pograsz. Procesor dobry ale są nowsze.

Za 1900 kupi się lepszy i nowy, według mnie warty jest max 1300zł.

zależy kto chce w co grać :wink: ze starością procesora się nie zgodze

Oferta wciąż aktualna? Jestem zainteresowany ale w rozsądniejszej cenie.

oferta aktualna, jaką cenę proponujesz??

nie dodałem że laptop ma przedłużoną gwarancję i jest ubezpieczony, od uszkodzenia z mojej winy również