Sprzedam Laptop California Access 7000 D410S Windows XP

Sprzedam używanego, lekko uszkodzonego notebooka California Access 7000, którego jestem pierwszym właścicielem. Zakupiłem go za 4809zł 24 maja 2004 roku (załączam dowód zakupu). Specyfikacja: Procesor: Intel Celeron 2,4GHz; Płyta główna: Clevo D400S; Miktoukład płyty głównej: SiS 650; RAM: 1024MB DDR GOODRAM, 256MB DDR SAMSUNG, 256MB DDR WINBOND; Komputer posiada 2 sloty na RAM, więc przy tych kościach RAMu możemy mieć maksymalnie 1280MB. W komputerze po zakupie będzie siedziała kość 1024MB GOODRAM oraz 256MB SAMSUNG, natomiast ta trzecia będzie luzem w folii bąbelkowej; HDD: 40GB FUJITSU MHT2040AT; Napęd optyczny: QSI CDRW/DVD SBW242B; Matryca: 15”; Karta dźwiękowa: SiS 7012; Karta sieciowa: Realtek RTL8139; Bateria: wymieniona na nową 7 grudnia 2006 roku - zakupiona za 320zł (dołączam fakturę oraz wygasłą już, roczną gwarancję); Zasilacz; System operacyjny: Windows XP Home Edition OEM PL zakupiony za 367,33zł (naklejka licencyjna naklejona na pokrywie notebooka + płyta z oryginalnym przewodnik po systemie); Stacja dyskietek; Klawiatura; Touchpad; 3x USB 2.0; 1x LAN RJ45; 1x IEEE-1394; 1x PCMCIA; 1x MODEM RJ 11; 1x COM; 1x PS2; Wyjście na monitor zewnętrzny S-Video; Wejście mikrofon; Wejście głośniki; wyjście liniowe; Wbudowany mikrofon; Port podczerwieni; 2 wbudowane głośniki. Uszkodzenia: - obudowa (ramka dookoła) matrycy pęknięta przy zawiasach (widać na zdjęciach), aczkolwiek wszystko się trzyma - obudowa porysowana (zdjęcie 3), szczególnie w okolicach trzymania lewego nadgarstka na obudowie podczas pracy (widać na zdjęciach 1 i 2) - odbarwienia od trzymania dłoni na klawiaturze - do wymiany są wentylatory od układu chłodzenia - głośno chodzą, a jeden z wentylatorów potrzebuje trochę czasu po uruchomieniu komputera, żeby ‘zaskoczyć’ -bateria trzyma krótko. Mierzyłem czas przed wystawieniem na allegro i wyszło ok. 2-3 minut, czyli w sam raz na chwilową awarię prądu lub by zapisać swoją dotychczasową pracę, podczas dłuższej awarii w dostawie. - na matrycy w jednym miejscu po prawej stronie widoczny delikatnie odbarwiony pasek (prawdopodobnie “nie rozmasowane” piksele), aczkolwiek nie przeszkadza w użytkowaniu komputera i zazwyczaj jest niemal niedostrzegalny Mimo tych fizycznych wad komputer śmiga wyśmienicie. Zainstalowany jest na nim Windows XP Home Edition OEM PL, oraz darmowy Avast dla przynajmniej podstawowej ochrony. Odtwarzać można na nim popularne DviX’y (zainstalowałem zestaw kodeków K-Lite). Wszystkie sterowniki są już zainstalowane. Do komputera dołączam dowód zakupu, nieważną już kartę gwarancyjną, płytę ze sterownikami (sterowniki można również pobrać za strony ftp://ftp.ca.pl/pub/ca7000/D410S model/), instrukcję obsługi po polsku. Możliwość odbioru osobistego na terenie Białegostoku.

http://allegro.pl/item901222595_laptop_ … ws_xp.html

Cena: od ręki za 470zł lub licytacja