[SPRZEDAM] Laptop Gamingowy ASUS ROG STRIX GL703V

Witam mam do sprzedania Laptop Gamingowy, ASUS ROG STRIX GL703VM, i7-7700HQ 3.8Ghz, Geforce 1060 - 6GB GDDR5, 16GB DDR4 RAM, 2 x SSD 512GB, 17,3cala


Pełna oferta na OLX. Zapraszam do pytań lub negocjacji. Pozdro.

Drogo. Za 4k dostanę już najnowsze Ryzeny. 3200 - 3400 to byłaby może rozsądna cena.

Cena jest do Negocjacji :slight_smile:
Bardzo proszę pokaż mi ofertę z takimi Ryzenami - już jednego takiego zgasiłem na Facebooku co strzelił ofertą z kosmosu i myślał, że jest lepsza.

Pewnie w lombardzie dawali maksymalnie 500 zł.

Dzięki za dodanie TAG’u. Zapomniałem o tym XD.
Nie bywam w lombardach.

Wejdź na x-kom i sobie poszukaj. Nie piszę, że będzie idealnie 4k. Ale na x-kom, morelach są najnowsze ryzeny 5 4000 za 4200zł, 4300zł
Ja wiem, że trochę szkoda ci zaniżać cenę bo włożyłeś nowe części do tego laptopa (dyski ssd) ale słabym ogniwem jest tutaj niestety procesor i pomału takim z dnia na dzień staje się karta graficzna. Dlatego to nie jest sprzęt za który warto zapłacić 4k. Bo za takie pieniądze dostaję nowego laptopa z lepszym procesorem i lepszą grafiką a dysk ssd czy pamieć mogę sobie rozbudować z czasem. A procesora w twoim laptopie nie wymienię tak samo jak karty graficznej. Może znajdziesz kogoś na ten sprzęt za te pieniądze. Ale to na pewno będzie osoba nieobeznana w tym co się dzieje aktualnie na rynku. Bo w tej cenie ten laptop jest nieopłacalną inwestycją.

Okej, zgadzam się częściowo dlatego Negocjacje mogą być płynne :slight_smile: Jestem uczciwą osobą, zresztą już mam pierwszych chętnych do testów.

Osoba z FB przedstawiła mi jako alternatywę:

a w morele:
https://www.morele.net/laptop-asus-tuf-gaming-a15-fa506ii-al036-90nr03m2-m00590-5942583/

Z tym, że:
Ja sprzedaję 17,3 a tutaj mamy 15,6.
1060 jest średnio 10% wydajniejszy od 1650Ti a różnica 6GB vs 4GB jest ważna przy wysokich teksturach. Najlepszy przykład to The Witcher 3 HD Reworked Project by Halk Hogan PL - Na 4GB będzie to się przycinać a na 6GB już wszystko okej.
Dysk 512GB NoName jest więcej niż dyskusyjny. U mnie ma się pewny sprzęt 2x512GB - mogę dać testy w hdtune - 100% żywotności.
Seria TUF ma znacznie gorsze chłodzenie od serii ROG. Jak ktoś chce suszarko/odkurzacz i patrzy tylko na parametry to okej :smiley: To pewnie podziała 3 lata i padnie. Mój jest zadbany z wymienioną pastą pod procesorem i grafiką na ThermalGrizzly Kryonaut. Podziała spokojnie parę lat.
Ostatni mój argument jest kontrowersyjny. Mianowicie mimo całej mojej sympatii do AMD to ich mobilne Ryzeny serii 4000 mają ogromne problemy ze stabilnością - tematów z internecie jest w bród o tym a skoro RyzenMaster nie działa na Laptopach to nic się nie da zrobić. Oczywiście Intel ma podobny problem ale da się go poprawić w XTU lub ThrottleStop - co sam zrobiłem w tym laptopie. Zatem póki co nie uważam by to był dużo lepszy wybór a raczej “do zastanowienia się”.