Sprzedam laptopa acer

Witam, mam starego laptopa travelmate 220. bateria jest ale nie działa… głośniczki czasem charczą i brak tych plastików co zamykają klapkę by otworzyć to trzeba ten guziczek wcisnąć…

mam zasilacz, dysk wymieniony na 40gb.

ma na sobie naklejkę windows xp home edition oraz windows me.

matryca ma dwie plamki (wygląda jakby był lekko brudny - taki odcisk palca - ale podczas pracy nawet tego nie widać).

touchpad i klawiatura chodzą tak jak trzeba, działają w zupełności, porty rj-45, usb i vga też sprawne.

laptop ma napęd cd-rom oraz stację dyskietek. a do tego wbudowany mikrofon : )

nie przegrzewa się, chodzi bardzo stabilnie, nie ma porysowanej obudowy czy czegoś takiego - był nawet dobrze traktowany (nie rzucałem nim o ścianę, podłogę, sufit) a do tego nie jeździłem po nim krzesłem jak inni. nie strzelałem też do niego z procy czy z łuku jak inni do swoich laptopów…

obecnie działa mi jako popierdułka która służy do zabijania czasu oczekiwania na nowy komputer. działa na nim google chrome, libreoffice, i takie gry jak worms armageddon, kozacy sztuka wojny, twierdza krucjata, sudden strike 2…

youtube też da się zobaczyć jak jest wyłączony film, jak włączony też, ale lepiej oglądać w 240p, a w hd to tylko dźwięk ładnie brzmi jak się słuchawki podłączy…

aaa… wejścia ma 3… liniowe, - takie szare… mikrofon takie szare i na głośniki takie… nie wiem jaki to kolor? szary chyba…

teraz mam go na kolanach i z niego piszę… jest mi bardzo ciepło w nogi, ale nie gorąco - nie zabija plemników! głośny jakoś bardzo nie jest… do ściągania torrentów czy przetrzymywania brzydkich zdjęć super laptop… albo do nauki… pascala, c++… czy do serwera…

cena… licytacja od 50zł… gdzie znajdziesz lepszego lapka z 370MB RAM oraz procesorem 1.33GHz od Intel’a? A do tego grafika od Intel’a… A systemy od Microsoftu… Dysk prawie nowy - 40GB jak pisałem.

Laptop ma nawet to czego Wy dzisiaj nie macie - ma modem… A Wy macie? Jestem przekonany, że nie…

A nas bardziej cena ostateczna interesuje.

Cena 50zł.

Chyba, że ktoś się będzie bił i będzie dawał więcej :smiley:

PS: Takie laptopy są używane do pobierania plików w nocy lub na mniejsze serwery :slight_smile: