Sprzedam laptopa do gier MSI-GX70

sprzedam

#1

Jakiś czas temu założyłem ten temat w innym dziale, gdyż nie szukałem wtedy kupca, a temat tamten miał służyć do sprawdzenia, czy znajdzie się chętny na mój sprzęt. Niestety, administracja twardo przestrzega regulaminu i mój temat poleciał do kosza. Szczerze mówiąc nie liczę na to, że znajdę kupca, ale warto spróbować.

 

Elementy zestawu: MSI-GX70 3CC Destroyer. Więcej informacji na stronie oficjalnej MSI. Do laptopa dołączyłbym plecak MSI, który kupiłem osobno oraz podkładkę A4-Tech i myszkę A4-Tech.

 

Nie będę tu pisał o parametrach, bo można przeczytać o nich na podanych przeze mnie stronach. Nie sugerujcie się zdjęciem na stronie MSI, gdyż laptop ten na polskim rynku pojawił się bez podświetlanej klawiatury. Stan laptopa określić mogę jako idealny. Wszystko działa bezproblemowo. Sprzęt nie był zbyt mocno eksploatowany, gdyż kupiłem go w okresie przed sesją egzaminacyjną i po prostu nie mogłem za bardzo na nim pograć z braku czasu. Z ciekawości zainstalowałem kilka gierek i chodziły bardzo dobrze i płynnie. Oczywiście wszystkie pudełka, paragony i płyty ze sterownikami dołączam.

 

Zalety: 2 dyski - SSD + HDD, matryca 17,3", ekran matowy FullHD, jedna z najwydajniejszych kart graficznych na rynku AMD Radeon R9 290X 2GB - ranking - w rankingu tym ukryłem karty podwójne, więc karta z tego laptopa znajduje się na 10 miejscu, wytrzymała (z założenia) bateria, której jednak ani razu jeszcze nie użyłem.

 

Gwarancja: laptop kupiony jakoś na przełomie października i listopada 2014 i od tego momentu gwarancja liczy 2 lata. Po zakupie zarejestrowałem na stronie MSI produkt, co dało dodatkowe 3 miesiące, więc od teraz są 2 lata.

 

Cena: Za całość dałem 3900zł bez paru groszy. Sprzęt jest prawie nowy i nie mogę wiele obniżyć - za całość chcę 3600zł.

 

Zdjęcia:

 

Nie mam lepszego sprzętu, by zrobić zdjęcia, więc jeśli ktoś będzie naprawdę zainteresowany, to mogę poprosić moją dziewczynę o udostępnienie aparatu i wtedy postaram się skombinować lepsze zdjęcia.