[Sprzedam] Lenovo G780 i5-3320M 8GB SSD 256GB 17 cali GT 630M

Do sprzedania laptop Lenovo G780

Specyfikacja:

  • Matryca 17.3" TN 1600x900 pikseli, błyszcząca
  • Procesor: Intel Core i5-3320M, maksymalne taktowanie 3300 MHz
  • RAM: 8 GB DDR3 1600 MHz (2 kości 4 GB)
  • Dysk: SSD Crucial MX100 256 GB
  • Układ graficzny: NVIDIA GeForce GT 630M 2 GB DDR3

Laptop technicznie w pełni sprawny. Świeżo wymieniona pasta termoprzewodząca na procesorze i karcie graficznej. W niedługim czasie może być do wymiany jeden zawias, bo już słabo trzyma. Bateria niesprawna. Zasilacz oryginalny Lenovo PA-1900-56LC

Za dopłatą możliwość zmiany konfiguracji laptopa:

  • nowy zamiennik baterii - 65 zł (załączam dowód zakupu wraz z gwarancją)
  • nowy dysk SSD 480 GB - 180 zł (załączam dowód zakupu wraz z gwarancją)

Allegro: https://allegro.pl/oferta/lenovo-g780-i5-3320m-8gb-ssd-256gb-17-cali-gt-630m-10089977626

Polecam w tej konfiguracji i cenie :slight_smile: sam miałem ten model i bez SSD za 500 sprzedałem rok temu :smiley:

Dobra cena, tam zawias to nie problem tylko trzeba dolną obudowę przy okazji wymienić bo mocowanie zawiasów opiera się na dolnej obudowie lub dla “januszy” serwisu użycie kleju epoksydowego.

Powinieneś dodać w opisie stan baterii: pojemność aktualną + nominalną baterii i liczbę cykli.

Ogólnie to nic nie jest złamane, po prostu jeden zawias słabo trzyma klape matrycy i jak się leży z laptopem na łóżku to od czasu do czasu trzeba poprawić klapę żeby na oczy nie spadała :slight_smile:

Pojemność: 0 mAh :smiley:

aa ok :slight_smile:

To może wystarczy “dociągnąć” spreżynę zawiasów ale musiałbym to sam zobaczyć organoleptycznie.

Ja do tego modelu kupiłem podstawę na ali za 50zł i wymieniłem (tak, trzeba było rozbebeszyć cały laptop).

masz może link do tej części na Aliexpress?