Sprzedam livebox 2.0 i dekoder uhd 88

Witam do sprzedania nowy Livebox zapakowany i zafoliowany z zasilaczem, dekoder UHD 88 tez nowy zafoliowany, cena 50zł za kazdy przedmiot

preferuje odbior osobisty Katowice-Chorzów-Ruda-Siemianowice lub wysylka paczkomatem koszt 10zł

dla chetnych zdjecia na mail

Odezwałem się na PW.

Livebox zapakowany i zafoliowany z zasilaczem 50 zł, czyli Livebox 50 i zasilacz 50?

Właśnie - co mam rozumieć “za każdy przedmiot”, a dekoder UHD - bez zasilacza? Za 50? Zastanawiam się nad dekoderem, ale przyznam - dziwie wygląda ta oferta…

Faktycznie dosc chaotycznie napisalem ogloszenie mam nadzieje ze teraz wszystko jest jasne :slight_smile:

Zestaw instalacyjny livebox caly komplet 50zł

d057082ec9afd.jpg.html

Dekoder UHD 88 nowy zafoliowany caly komplet 50zł :

637cbfc097cea.jpg.html

http://zapodaj.net/d057082ec9afd.jpg.html

http://zapodaj.net/637cbfc097cea.jpg.html

Livebox został już sprzedany dekoder dalej dostępny

dekoder i liveboxa wypożycza się od orange, jeśli nie wiesz, potem mozesz płacić chyba 700 zł kary, jak nie wysłałeś to nie wysyłaj, takie info z mojej strony

*kupuje się

Router jest własnością Orange, użytkownik dzierżawi go, a po umowie należy go oddać(czytać umowy należy, może ktoś jeszcze potwierdzi kto ma lub miał ten router)

Ten router i dekoder dostałeś od Orange, podpisując umowę o usługę np internet z telewizją? Czy kupiłeś od kogoś, jak tak, to ta osoba ma problem(widze logo operatora, czyli od niego jest)(przy umowie biorąc liveboxa płacisz abonament) z tyłu chyba pisze Własność Orange

kiedy-dzierzawiony-livebox-dostane-wlasnosc-t329700.html

Ręce człowiekowi opadają…

Router jest własnością Orange( router jest moją własnością ), użytkownik dzierżawi go( hehe ), a po umowie należy go oddać[o jakiej umowie szanowny kolega pisze?](czytać umowy należy( wypowiedzi innych też ), może ktoś jeszcze potwierdzi kto ma lub miał ten router){ co ma do mojego routera, ktoś kto ma taki sam?

Człowieku co z tobą jest? Uczepiłeś się jednego jak pijany płotu, do tego wypisujesz brednie. Skąd te domniemania o abonamentach, dzierżawach, umowach?

Z tyłu chyba nie pisze Własność orange. Co chciałeś udowodnić wklejając link do tematu o dzierżawie routera?

Pomijam że temat z 2009r

Temat moich postów to Sprzedam Livebox i dekoder, jak widzę nie masz nic mądrego do napisania w tym temacie, co więcej śmiecisz głupotami. Czasem lepiej pokierować się starym powiedzeniem milczenie jest złotem

Mam ten router, a nawet 2 takie, ponieważ drugi kupiony przez moją nieuwagę :wink: (kupiony u orange podczas przedłużania umowy)

@Azbest nie tak agresywnie :wink:

Skoro sprawa wyjaśniona, Sprzedam dekoder uhd 88 zestaw jak na foto cena 50zł :slight_smile:

Witam dekoder aktualny

Skąd wiesz?

witam. aktualny ten dekoder tv orange może ?