Sprzedam lub oddam za darmo stare komputery

Mam u siebie kurzące się stare komputery do oddania.

  1. Stacjonarny Dell Optiplex GX260 + monitor CRT Dell 14’’ cali czarny (za darmo)
  2. Bardzo stary laptop Thinkpad pentium 100 z torbą (za darmo)
  3. Laptop Thinkpad Intel i5 8GB RAM plus torba (200 zł i prawdopodobnie dysk twardy nie działa)

Mieszkam w Zabrzu na Śląsku i nie ukrywam że dobrze by było odebrać osobiście te komputery, mogę także wysłać je kurierem lub pocztą pod warunkiem pokrycia kosztów wysyłki. Jeśli jesteś zainteresowany to odezwij się PW. Zdjęcia mogę wysłać też na PW.

Jeżeli ma pentium 100mhz, to ciężko na nim cokolwiek uruchomić, ale może w szkole wezmą:) Teraz informatyka od najmłodszych klas, maluchy zobaczą więc “jak wygląda” (wezmą sobie do ręki , podtykają płyty, obudowy) laptop w środku i będą mogły nawet popsuć coś;-)

Jaki to model i jaką rozdzielczość ma matryca?

Thinkpad x201 i5 8GB RAM 1280x800

Jednak dysk twardy działa, linux działa bez problemu (zarówno instalacja jak i sam system).

W jakim stanie jest klawiatura w nr 3? Ogólnie coś w nim jest zepsute?

Nadal aktualne? bo zainteresował mnie numer 2

jesli jeszcze to przeczytasz i jest aktualne to z chęcia bym przygarnał tego della gx260

Daj namiar to z 3 Ci podeślę.

W bonusie skarpety dołącz. :rofl:

Skarpety można obejrzeć na załączonym obrazku :joy:

No trafiły na ujęcie :slight_smile:

Przyjąłbym linię obrony, że świeżo wyjęte z pralki
:wink:

laptopy czy skarpety? :slight_smile:
idę spać

Majtki. Skarpety to pół biedy. :stuck_out_tongue:

Dobrych snów o pachnących skarpetkach :stuck_out_tongue:

Jeśli miałby ktoś stary laptop do oddania, przygarnę, pod Linuxa.

Do oddania może nie, kupiłem jako dawcę Lenovo T400, miał być niesprawny okazało się że żyje i nic poza kilkoma obiciami mu nie dolega, aż go szkoda kroić.
Za 200 oddam kompletnego z zasilaczem.

a gdybym był doktorem nauk przyrodniczych
i robił komputery, jak się robi dzieci
dzieci się nie sprzedaje

Gorzej jak dawca organów padnie np. co około 100 uruchomienie zawodzi i to sprzedawca uznał za „niesprawny”.

Problem leżał w tym że nie umiał sterowników do grafiki zainstalować.