Sprzedam mangi i light novelki

Witam serdecznie!

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest sprzedaż mang i light novelek. Ich wykaz zawarto poniżej.
Kliknięcie w nazwę spowoduje przeniesienie do oferty przedmiotu na serwisie aukcyjnym allegro.
Każda z książek została przeczytana co najwyżej raz lub kupiona i nie przeczytana ani razu.
Dostępna jest wysyłka między innymi Paczkomatem lub kurierem InPost prosto do domu.
Jest to ogłoszenie grzecznościowe mojego brata. W razie pytań śmiało pisać na PW.
Na PW można także negocjować ceny dlatego polecam napisać bezpośrednio :slight_smile:

Lista zawiera następujące pozycje:

Bezpośredni link do konta allegro skąd można kupić kilka przedmiotów na raz:
https://allegro.pl/uzytkownik/Client:35902518

Pozdrawiam serdecznie.

1 polubienie

Boże ile pójdzie na prowizji dla samego Allegro.

Owszem. Po zmianie regulaminu jest już to 10%. Ale cóż mogę poradzić. Mój brat potrafi robić interesy. Kupić ogromną ilość, raz przeczytać albo i nie bo się znudziło. No cóż :slight_smile:

Za drogo, przynajmniej NGNL można mieć o kilka zł taniej za nówkę z tego co widzę.

Jeśli dobrze pamiętam NGNL jest w stanie nowym.

Pytanie czy taniej to pognieciony w folii przez pocztę polską :post_office: :postal_horn: :postbox: :european_post_office:.

Większość z książek została zakupiona z lokalnej dystrybucji wydawnictw, m.in. w Warszawie. Na książki chuchano i dmuchano by się im nic nie stało. Od siebie gwarantuję starannie zapakowaną przesyłkę oraz możliwość obejrzenia książek przed zakupem indywidualnie każdej sztuki. Wystarczy napisać bezpośrednio :slight_smile:

Autor wątku prosi o testowe aktywowanie trybu edycji posta, bo się zestarzał, najlepiej nie trybem Wikia.

1 polubienie

Pierwszy post jest już w trybie Wiki.

2 polubienia

2020-03-19 18:13 Zaktualizowano linki i ceny.
2020-04-08 15:59 Zaktualizowano linki i ceny.