[SPRZEDAM] MS Office Small Business 2007 - BOX PL (2 stan.)

Witam.

Mam do sprzedania MS Office Small Business 2007 - BOX PL

Jest to pełna wersja pudełkowa - pakiet komercyjny, przeznaczony dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i biznesowych,

1 użytkownik, 2 komputery (stacjonarny + laptop).

Możliwość dowolnego przenoszenia licencji między komputerami.

Pakiet zawiera:

Oryginalne nośniki DVD z oprogramowaniem Microsoft Office 2007 Small Business Edition w polskiej wersji językowej.

Licencje, z kluczem aktywacyjnym.

Książeczkę/instrukcję.

Stan pakietu - oryginalnie zafoliowany, zamknięty, nigdy nie otwierany.

Pakiet Microsoft Office 2007 Small Business zawiera: Word, Excel, PowerPoint, Outlook + Business Contact Manager, Publisher.

Cena: zaledwie 599 zł + koszty przesyłki. (Na Allegro ceny tego pakietu zaczynają się od ponad 900 zł).

­

­

Oryginalnie zapakowany i nie używany? Prosto z Chin pewnie? Masz do tego dowód zakupu (fakturę) i sam wystawisz takową?

Nie, nie z Chin, a ze sklepu w Gdańsku. Sam kupowałem ok. 3 lata temu, z masą innych rzeczy, ale w końcowym efekcie nie został ani zainstalowany, ani nawet rozpakowany.

Teraz zalega półkę, w sumie nie wiem po co, jak mógłby komuś służyć.

Sam niestety faktury nie wystawię, dlatego też sprzedaję dużo taniej. A oryginalną gdzieś chyba jeszcze mam.

Jesteś zainteresowany?

SPRZEDANE

Witam czy posiada Pan jeszcze tego Offica jestem zainteresowany proszę o kontakt jeżeli tak tel 502 367 727.

Pozdrawiam Bartek

Nie, office został sprzedany.

Skoro sprzedane to temat zamykam. Gdyby Autor chciał coś dodać to zapraszam na PW. :slight_smile: