Sprzedam netbooka Acer Aspire One AO722 (7 godzin, HDMI, DVD

Witam! Mam do sprzedania netbooka Aspire One AO722. Sprzedaje go ponieważ dostałem w prezencie komputer stacjonarny z dobrą kartą grafiki.

Posiadam go od kilku miesięcy, wizualnie i technicznie jest bez najmniejszych wad. Nie zarysowany, nie wybrudzony. Znikome ślady użytkowania.

Procesor: AMD C-60 ( 2x 1GHz ) z opcją Turbo Core do 1,33GHz

Karta graficzna: AMD Radeon HD6290M

Matryca: Błyszcząca 11,6" LED (1366x768)

Dysk twardy: 320 GB

Pamięć: 2GB DDR3 (widzi jako 4GB)

System operacyjny: oryginalnie Linux ale mogę na życzenie wgrać trial 30-dniowy Windows 7 lub betę Windows 8 RC (na której obecnie pracuje i chodzi świetnie).

I co najważniejsze: Netbook posiada HDMI - cały czas praktycznie był podłączony do TV 32’ w trybie HD (1360x768) - bez problemu wyświetla ładny obraz oraz płynnie odtwarza filmy w FULL HD na YouTubie, czy z dysku. Nie ma co ukrywać, że netbook nie nadaje się do gier. Osobiście testowałem go w jedynie Worms Reloaded i dawał sobie radę.

O baterię dbałem od samego początku i netbook pracował głównie bez podłączonego zasilania. Jedynie jak się rozładował to go podłączałem. Załączam zdjęcie na którym widać, że w pełni naładowana bateria wytrzymuje prawie 7 godzin!

Dokupywałem do niego zewnętrzną nagrywarkę DVD Samsung’a - którą dodaję do zestawu. Oprócz tego potrzebne okablowanie (zasilacz) oraz oryginalne pudełko i płyty.

75058dd69284f.jpg

a6cdf6c03437e.jpg

871a3e872aa1d.jpg

76c2f6cb09634.jpg

Dałem za niego 1200 zł i za nagrywarkę 200 zł. Za całość chciałbym 899 zł.

Napisz do mnie na PW nr tel.

NIE AKTUALNE - sprzedany!