[Sprzedam] Nokia 5800 XM na Gwarancji!

http://olsztyn.szerlok.pl/oferta/nokia- … D5eTV.html

Witam mam dziś do sprzedania świetny muzyczny telefon Nokia 5800 XM. Tak jak w tytule telefon ma jeszcze ponad rok gwarancji (telefon był kupiony 19.05.2010 czyli niespełna rok temu) posiada również cały komplet który był w zestawie, czyli:

-Słuchawki (bardo rzadko z nich korzystałem, ale mogę śmiało powiedzieć że są naprawdę bardzo dobre i myślę że nawet prawdziwy fan muzyki nie powinien się zawieść)

-Gwarancja

-Płyta z oprogramowanie

-Instrukcja obsługi

-Rysik

-Uchwyt na rękę ( zapakowany nie używany)

-Dodatkowe gumowe nakładki na słuchawki ( zapakowane nie używane).

-Folie ochronną na wyświetlacz

Telefon stan wizualny jak i techniczny oceniam na wzorowy, jakiś czas temu zostało zaktualizowane oprogramowanie dzięki temu telefon działa jeszcze szybciej i sprawnie i dodane parę nowych funkcji taki jak :Facebook oraz Myspace.Odkąd kupiłem telefon nie miałem z nim żadnych problemów, . Kto jest zainteresowany kupnem raczej wie jakie możliwości posiada ten telefon, mogę jedynie napisać że porównywalny był swego czasu nawet z słynnym Iphonem. Dla czego chce sprzedać ? ponieważ od dłuższego czasu jestem posiadaczem nowego telefonu bardziej okrojonego w opcjach, bo rzadko korzystam z telefonu więc te wszystkie opcje na mój tryb życia nie są mi potrzebne, obecnie telefon służmy mi jedynie do dzwonienia, więc szkoda żeby telefon leżał i się marnował. No i jeszcze zapomniałem dodać że telefon jest bez blokady simlock czyli obsługuję każda sieć i jestem jego pierwszym właścicielem. Wszelkich pytań mogę udzielić pod podanym nr gg. Zapraszam i zachęcam do kupna bo naprawdę warto.

Cena jaka mnie interesuje to 600zł + koszt przesyłki około 11/15 zł

Zapomniałem tylko dodać bo tego akurat nie umieściłem w ogłoszeniu że w zestawie jest również karta 8GB i ładowarka Noki.

Arturo_36 , uzupełnij opis o brakujące dane, w przeciwnym wypadku temat wyląduje w koszu.