[SPRZEDAM] Notebook DELL INSPIRON 3537 i7-4500U 8GB 1TB HDD

Witam!
Na sprzedaż posiadam laptop DELL INSPIRON 3537 w najlepszej wersji wyposażenia. Laptop w moim posiadaniu od nowości. Do dnia dzisiejszego świetnie się spisuje do zadań typu: przeglądanie internetu, czy też prostsze gry. Laptop posiada dedykowaną kartę graficzną, sporo pamięci RAM oraz sprawny jak na dzisiejsze wymogi procesor Intel Core i7-4500U. Przeglądanie internetu czy też obróbka fotografii nie sprawia mu kłopotu, mimo upływu lat jest to dość ciekawa wersja wyposażenia dająca dobrą wydajność, kiedyś uznawana za parametry typowo pod użytek biznesowy.
Matryca nie posiada ani jednej rysy, wszystkie porty i gniazda są sprawne. Laptop jest dobrze wykonany dlatego nie strzela jego obudowa. Kupujący otrzyma laptop zdezynfekowany i dobrze zapakowany, z wyczyszczonym dyskiem. Na życzenie klienta zainstaluję podstawowe programy i przygotuję laptop do użytku. W zestawie oryginalna ładowarka.
Nie można pominąć także jego wad, które każdy paroletni laptop posiada. Jestem uczciwym sprzedawcą, dlatego informuję, na co zwróciłem uwagę: bateria trzyma krótko (ok 40 minut do godziny), matryca podczas ruszania pokrywy potrafi świecić na zielono. Gdy nie ruszamy matrycą, z reguły wszystko chodzi jak najbardziej sprawnie, jednak poruszanie nią stwarza efekt braku obrazu/zielonego obrazu. Podejrzewam że wystarczy wymiana listwy do matrycy by rozwiązać problem. Korzystam z laptopa na codzień, i nie stwarza mi to najmniejszych problemów - to ogłoszenie jest właśnie pisane na laptopie :slight_smile: Jednak z powodu matrycy - nie przyjmuję zwrotów.
Specyfikacja urządzenia:
Procesor: Inter Core i7 4500U
Pamięć RAM: 8 GB SO-DIMM DDR3
Dysk: HDD 1000GB (1 TB)
Wbudowany napęd optyczny (Nagrywarka DVD ±/- RM DualLayer)
Ekran: 15,6 cali błyszczący, 1366x768
Pamięć karty graficznej: 2048 MB GDDR3 (pamięć własna!)
Wbudowane głośniki stereo i mikrofon
Kamera internetowa
Moduł WiFi, Bluetooth, Klawiatura numeryczna
Złącza: USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt.
HDMI - 1 szt.
Czytnik kart pamięci - 1 szt.
USB 2.0 - 2 szt.
RJ-45 (LAN) - 1 szt.
Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt.
DC-in (wejście zasilania) - 1 szt.
Preferuję odbiór osobisty na terenie górnego śląska. Na życzenie klienta mogę również wysłać laptop dowolnym kanałem transportu. Zapraszam do kontaktu -> PRIV!

IMG_20210217_171016|666x500

Zapomniales o cenie. Problem z matryca to może tasma lub poluzowanie złączki matryca-PCB lub pęknięta matryca. Generalnie fajny sprzet jak ktos go nie przenosi, konstukcja plastik czyli nietrwala.

Biorę!
Cena okazyjna bo jak się domyślam 50 zeta.

Przepraszam najmocniej! :slight_smile: Cena jaka mnie interesuje to 900zł do negocjacji. Nie chcę oddawać za bezcen, ale z drugiej strony… został już zakupiony nowy sprzęt więc ten odpoczywa i szkoda go. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu - myślę że się dogadamy.

W Twojej ofercie brak daty produkcji i zakupu tego laptopa.

Laptop został wyprodukowany w 2013 roku. Ja zakupiłem go pod koniec 2014 roku, a więc był jeszcze na gwarancji. Nigdy jednak nie odwiedził serwisu, ponieważ do końca jego dni dzielnie służył mi w pracy :slight_smile:

Liczysz na gwarancję?
Intela 4-tej gen raczej łatwo oprawić w ramki czasowe.

Ktoś byłby chętny kupić tego staruszka? Do internetu sprawuje się nadal dość dobrze :slight_smile:

Twój laptop po zakupie należy od razu zanieść do serwisu, aby wymienić listwę do matrycy - koszt 50 – 120 zł (+cena części). Konieczny jest zakup nowej baterii - koszt ok.110 zł

Chyba lepiej zakupić tani laptop budżetowy i to z dyskiem SSD np.:

No ale tu masz koszt 1600zł, a ja dałem cenę 900zł do nego, to znaczy - sprzedam za mniej nawet, czyli połowę tego, co ty oferujesz :slight_smile: coś za coś. Nie porównujmy go do laptopów dwukrotnie droższych

Nie opłaca się kupić tego staruszka wg Twojej oferty. Nawet jak sprzedasz za 800 zł + 300 zł trzeba dołożyć na naprawy, to mamy 1100 zł. Plus koszt wysyłki jeszcze…

Realna cena to 300-350 zł

Myślę, że mimo wszystko wychodzi dużo taniej, poza tym tak jak pisałem - cena jest do negocjacji, w związku z czym myślę że dogadałbym się z potencjalnym kupcem :slight_smile:

Ja tylko zwróce uwagę, że raczej długo z nim posiedzisz. :wink:
Wydajność na poziomie netbooków, zob., kiepska matryca i koszt naprawy/modernizacji (bateria, dysk, serwis z matrycą).

Jeżeli faktycznie chcesz sprzedać, to musisz pogodzić się z niższą ceną i puścić licytację na Allegro, sądzę, że zaproponowane 300 zł będzie dobre jako cena wyjściowa. Przekonasz się wtedy ile faktycznie jest sprzęt wart na rynku. :wink:

Ja wiedziałem, że Kolega Marcin się przyczepi. i7 4500U to świetny procesor do zadań, o których wspomniał Autor. Mam podobnego, tylko z 5500U, wiem, co mówię.

Z tym się akurat zgadzam. Nie sprzedasz tego za 900, nie ma bata.