Sprzedam odtwarzacz Sony WALKMAN B152F

Witam. :slight_smile: Mam do sprzedania nowy odtwarzacz mp3 w stanie idealnym. Odtwarzacz był używany raz, aby sprawdzić jego działanie oraz rozładować akumulator. Oczywiście działa znakomicie. :slight_smile:

Opis produktu:

  • Nowe pokrętło sterujące

  • Nagrywanie dobrej jakości głosu i radio UKF - Wbudowane radio z pamięcią 30 stacji oraz możliwość nagrywania i odtwarzania głosu oraz radia UKF

  • Wzmacnianie basu (Bass Boost) - Specjalny przycisk zapewniający głębokie tony niskie i pełne, naturalne brzmienie nawet przy małej głośności

  • Przenośne - Lekkość (waga 28 gramów), małe wymiary (niespełna 9 cm długości) i łatwe noszenie, pozwalające na zabieranie odtwarzacza Walkman z serii B praktycznie wszędzie

  • Wbudowany korektor - 4 fabryczne ustawienia trybów dźwięku i 1 ustawienie własne – możliwość doboru brzmienia do słuchanej muzyki

  • ZAPPIN - Przycisk ZAP do wyszukiwania żądanego utworu w bibliotece nagrań; łatwe wybieranie trybu odtwarzania i zakresu działania funkcji ZAPPIN przy użyciu przycisków skrótu

  • Szybkie ładowanie - 90 minut odtwarzania po podłączeniu odtwarzacza Walkman na jedyne 3 minuty Nawet 18 godzin słuchania po pełnym naładowaniu akumulatora

  • 2 GB pamięci - Wewnętrzna pamięć na mniej więcej 500 utworów (35 do 45 albumów)

  • Słuchawki MDR-E804YLP

  • Gwarancja na okres 24 miesięcy

Cena: 150 zł

Dostawa: przesyłka pocztowa

Kontakt: PW, GG 31197289, mail qbanem@interia.pl

Idealny prezent na każdą okazję. Zachęcam do zakupu! :slight_smile:

cacdd532a22b571am.jpg

60b837e8f3476887m.jpg

b5598391529920d8m.jpg

Strasznie dużo za niego chcesz. Na Allegro nowe w tej cenie są.

Sam odtwarzacz posiadam - tyle, że 4GB i ze starym pokrętłem (swoją drogą zmodernizowali pokrętło a zaślepkę na USB pozostawili niezmienioną, a ona ma tendencję do łatwego gubienia się)

Potwierdzam jakość produktu znakomita

On również jest nowy, jak wspomniałam używany raz dla sprawdzenia. A cena… Za odtwarzacz kupiony za 189 zł - 150 zł myślę, że jest przyzwoitą ceną z uwagi na to, że w cenę nie jest wliczany koszt przesyłki, więc na dobrą sprawę cena wynosi 10 zł mniej. :wink: