Sprzedam P5Q PRO + E8400 + 2x2GB OCZ Reaper + Scythe Mugen 2

Witam,

Sprzedam to co w temacie, czyli:

  • płyta główna Asus P5Q PRO - 200 zł

  • procesor Intel Core 2 Duo E8400 (3.0GHz) - 350 zł

  • pamięć ram 2x2GB OCZ Reaper DDR2 800MHz - 150 zł

  • jeżeli komuś się zmieści do obudowy, chłodzenie procesora Scythe Mugen 2 (wraz z zestawem montażowym pod różne podstawki), które jest tak zajebiste, że szkoda mi go sprzedawać, jak z resztą całego sprzętu - 100 zł

Razem: 800 zł + wysyłka

Najchętniej sprzedałbym cały komplet na raz, ale jeżeli będą chętni to na części też mogę sprzedać.

Dostałem propozycje na innym forum na procka ale jak ktoś się zdecyduje na cały zestaw to sprzedam cały.

Procesor z najlepszej rewizji - E0. Wszystko hulało stabilnie przy 4GHz procka, 890MHz RAMu (timingi 4-4-4-12 !), temp. IDLE - ok. 31 st. C. Ten zestaw jeszcze pewnie mógłby pociągnąć kilka dobrych lat i bym go nie sprzedawał ale 4GB RAMu to już dla mnie za mało, a inwestować w DDR2 nie chcę. Wszystko siedziało w obudowie Gigabyte 3DMars, która posiada 3 wiatraki 120mm oraz 2 wiatraki 80mm, więc płyta główna, procesor jak i RAM miały dobre chłodzenie - w obudowie przeciąg a na dyskach szron :smiley:

Zastrzegam sobie prawo do wycofania ogłoszenia oraz propozycji gdyż reklamuję się też w innych miejscach. Fotki mogę porobić ale nie wiem czy jest sens, wszystko wygląda jak nowe.

jak masz jeszcze to chłodzenie to pisz gg 6330857

całość sprzedana, temat do zamknięcia