[Sprzedam] PSP 3004 PRZEROBIONE 2gry 4gb

Witam

Mam do sprzedania PSP 3004 Slim&Lite. Konsola jest przerobiona nietrwale GEN-C 5.03. Nietrwałość przeróbki oznacza, ze po całkowitym rozładowaniu baterii trzeba ja przerobić jeszcze raz, ale zajmuje to zaledwie, około 2 minuty. Stan wizualny sprzętu oceniam na bardzo dobry-. Widać minimalne ślady uzytkowania(wytarcie nad analogiem), które absolutnie nie przeszkadzają w swobodnym użytkowaniu. Stan techniczny idealny. Konsola nie ma żadnych defektów. Idealnie czyta plyty UMD i karty pamięci, nie ma żadnych martwych pikseli na ekranie. Do zestawu oprócz ładowarki, kabla USB i pudelka z instrukcjami, dołączam 2 oryginalne gry i 2 karty pamieci o pojemnosc 2gb. Tylko siadać i grac!

Zestaw zawiera :

-Konsola PSP 3004 kolor Piano Black

-Ładowarka

-Kabel USB

-2x Karta 2GB i 1 adapter do nich

-Gra Tekken Dark Resurrection

-Gra God of War : Chains of Olympus

-Pudelka, instrukcje

Ze wszelkimi pytaniami proszę o kontakt:

-GG: 1553914

-Telefon: 512078758

-oraz poprzez “zadaj pytanie sprzedającemu”

CENA JAKA BY MNIE ZADOWOLIŁA TO 450 ZŁ!

Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Torunia, a także wymiana na konsole Xbox 360(w zależności od zestawu, stanu konsoli istnieje możliwość dopłaty z mojej strony).

Możliwość wysyłki za pobraniem. Ceny przesyłek są błędne, ale wynoszą one około 20zł.

http://allegro.pl/okazja-psp-3004-pb-pr … 04855.html

pet3k , uzupełnij opis o brakujące dane, w przeciwnym wypadku temat wyląduje w koszu.