Sprzedam Ryzen 5 3600 BOX używany

Procesor całkowicie sprawny, 6-cio rdzeniowy, 12-to wątkowy, taktowany 3,6 - 4,2 GHz, 32 MB cache L3, zakupiony w październiku 2019 r. (mam fakturę). Komplet w oryginalnym opakowaniu sprzedam za 850 zł + koszty wysyłki, użytkowany do maja 2021 r. w związku z wymianą na R7 3700X. Egzemplarz R5 3600 nigdy nie był przetaktowywany lub traktowany tzw. wypalarkami do testów wydajności, jedynie wykorzystywany do pracy biurowej, przeglądania internetu i odtwarzania filmów. Boxowe chłodzenie używane ok. 1 miesiąca, ponieważ wymieniłem je na zestaw Noctua NH-L9x65. W związku z zakupem boxowego R7 3700X, mam również do sprzedania za 50 zł całkowicie nowe i nie używane chłodzenie Wraith Prism, znacznie wydajniejsze od oryginalnego Wraith Spire z zestawu R5 3600. Do sprzedania wyłącznie w przypadku zakupu procesora. Kontakt w sprawie zakupu proszę kierować na skrzynkę e-mail: jacekbuszewicz@gmail.com.
Niestety strona nie pozwala na dołączenie zdjęcia towaru.

Trochę powinieneś zejść z ceny. Ten procesor nowy jest w okolicach 850zł + darmowa dostawa kurierem.

Niestety strona nie pozwala na dołączenie zdjęcia towaru.

Zdjęcie możesz wkleić ctrl + v w dowolne miejsce podczas pisania tekstu albo użyć ikonki Prześlij która jest na pasku

A e-mail spisać na straty, coś pewnie prześlizgnie się przez mechanizmy anty-spam wbudowane w Gmail.

Ogłoszenie nieaktualne. Temat do wycofania.

E-mail raczej i tak jest spisany na straty, wycofanie tematu nic nie da na boty co przed 2 tygodnie infiltrowały ten temat.

Było go do 30 sekund po usunąć a nie 16 dni po gafie.