[SPRZEDAM]Sony Walkman NWZ-E443 Black

Witam.

Mam do zaoferowania odtwarzacz MP3 od firmy Sony. Kupiony stosunkowo niedawno, bo w maju w warszawskim Saturnie. Podam link do całej specyfikacji:

http://www.sony.pl/product/nws-e-series/nwz-e443

Ogólnie odtwarzacz jest w bardzo dobrym stanie, folie z ekranu i z tyłu zeszły przez co widoczne jest kilka małych rysek ale to nie przeszkadza w użytkowaniu. Jeżeli chodzi o jakość grania-jest super. Przy lepszych słuchawkach można w pełni cieszyć się muzyką, niezależnie od gatunku. Do odtwarzacza dorzucam też słuchawki Sony które były w zestawie, ani razu nie używane, bo ja odrazu kupiłem sobie inne(fabryczne słuchawki = shit).

Gdyby nie to że potrzebuje kasiory to bym nie sprzedawał bo odtwarzacz kupiony za 250zł ale wart każdej wydanej złotówki. Polecam. Cena jaka mnie interesuje to 170zł

Tylko jest jedno ALE:

w gre wchodzi tylko odbiór osobisty co niestety chętne osoby spoza Warszawy i okolic eliminuje. Wole osobiście spotkać się i wszystko obgadać bo poczta kilka razy mnie zawiodła i nic przez nią nie wysyłam. Jeżeli komuś bardzo będzie zależało to ok, wyśle ale na pierwszym miejscu stawiam odbiór osobisty.

Info:

gg: 6158012

xfire: p0zdr0