Sprzedam strone internetowa

Wyjątkowa oferta! Sprzedaje się tylko 1 egzemplarz strony internetowej dla Polski!
https://coincaps.pl/
Proponuję opracowany przez mnie w pełni funkcjonalną stronę internetową.
Analog znanego na całym świecie CoinMarketCap.
Język polski.
Na dzień dzisiejszy na polskim rynku nie ma takich funkcjonalnych analogów.
Strona internetowa otrzymuje natychmiastowe dane o wahaniach kursu kryptowalut w czasie rzeczywistym za pomocą API.
Strona internetowa ma unikalny i nowoczesny design.
Na stronie można zarejestrować się za pośrednictwem Facebook podczas autoryzacji.
Każdy użytkownik może stworzyć swoje własne altfolio (zestaw zakupionych kryptowalut) i widzieć aktualny stan zmian swojego własnego crypto capital.
Stronę internetową można monetyzować, udostępniając referral / partnerski link na giełdzie.
Każda waluta ma przycisk “kupić” na stronie głównej, a także z oddzielnej strony waluty.
Kryptowaluta - więc twoje zarobki będą ograniczone tylko liczbą odwiedzających.
Witryna ma także możliwość dystrybucji własnego widgetu na innych stronach, co zwiększa ocenę SEO i ruch na stronie http://prntscr.com/j0knic .
W celu dalszego rozwoju projektu i podwyższenia rankingu w wyszukiwarce Google, polecam wypełnienie unikalną treścią strony internetowej w języku polskim lub tłumaczyć z języka angielskiego.
Na prośbę o pomoc zapewnia wsparcie techniczne przez okres do 2 miesięcy.
Wraz z witryną udostępnię możliwość zarządzania domeną coincaps.pl

Co to za oferta jak nie ma ceny?

Nie wiem, jaką cenę, chciałbym zacząć od 6-7 tys

Macie jakieś bliższe dane, opinie, referencje o Sprzedającym?

Sama strona warta jest tyle co domena, natomiast skrypt nie wiadomo bo nie ma na jego temat, żadnych informacji. Można się jedynie domyślać, że szału nie robi. Nie jest nawet w pełni przetłumaczony, do tego stworzony przez rosyjską firmę która nie posiada angielskiej wersji strony, a co za tym idzie pewnie nie obsługuje klientów w tym języku. Więc trzeba od ceny odjąć wszelkie trudności z utrzymaniem tego kodu bo na support raczej nie ma co liczyć.

Więc jeśli znajdziesz samobójcę który zdecydowałby się przejąć tego typu kod to pewnie zapłaciłby maks 1-1,5 zł. Dużo zależy od jak został napisany backend. Może jeśli ktoś by stwierdził, że domena przyda mi się pod jakiś projekt to by może zapłacił z 200zł. Jednak nie sądzę by było jakiekolwiek zapotrzebowanie na kolejne tego typu narzędzie.

Poza tym co to są funkcje analogowe i czym jest analog innej witryny? Zapis tej witryny na taśmie magnetycznej?

1 polubienie

Nic o stronie technicznej nie pisze, bo albo nie wie albo nie chce powiedzieć.

Tak dla zainteresowanych. Strona jest postawiona na WordPressie. Jak nie wierzycie sprawdzcie sobie “wp-admin” więc jak na mój gust, to strona warta niewiele.

Przynajmniej ma certyfikat tylko według mnie jeśli chodzi o “kase” to powinien być inny niż darmowy “let’s encrypt”
Tak samo logowanie przez facebooka, według mnie porażka. To tak jak bym do banku logował się przez facebooka.
Ciekawie czy strona jest zarejestrowana w giodo, skoro działa.

Sprzedaje stronę bo biznes na kryptowalutach pękł.

Wycena domeny “coincaps.pl”
99,00 ZŁ
PODSUMOWANIE
Netto 99,00 zł 23% VAT22,77 zł

Hahaha, na to to bym nie wpadł. Myślałem, że to jest napisane w php core, ewentualnie w lepszym przypadku w jakimś frameworku. No ale na WP to bym nie wpadł. Ja się pytam czemu :smiley: ?
W takim razie strona warta maks 500. Bo funkcji jakie zapewniają darmowe wtyczki i sam WP nie można sprzedać.