Sprzedam super sprzęt!

Intel i5 2500k 3.30 Ghz,

Asus p8p67 deluxe z usb3.0 wbudowane blutu - gwarancja 24 miesiące,

8 gb ddram3,

Ati radeon hd 6970 2 gb,

Lg z bluerayem,

ModstreamPro 700 wat,

Klawiatura podświetlana razer,

Myszka bezprzowodowa tracer.

Obudowa Guardian 921 Red - black,

Creative 2.1

Samsung 19 cali,

Dysk 1 tb wdc 6 sata

Cena: 3 200 zł

GG: 38600034

3200? bez dysku?

Mogę dać 200. Bo sprzęt nie jest wart kwoty którą oczekujesz.

hm posluchaj za sama karte spokojnie mogę wziąść z 1100 zł wiec dziękuje tobie

przepraszam zapomniałem napisać o dysku już poprawiłem

Sprzęt warty max. 2500zł. Może i nie jest napisane, ale podejrzewam, że to sprzęt używany, więc nie można oczekiwać, iż ktoś zapłaci za niego tyle, ile byłby warty w sklepie.

Tak używany ale sprawdzony a dobrze wiesz jeśli się znasz że nawet nowy kupiony może mieć wadę techniczną. Pozatym napisałem że za karte graficzną mogę spokojnie wołać 1100 zł a tyle nie kosztuje bo więcej wiec nie wiem po co ta debata jak nie jesteś zainteresowany nie pisz. Poszukaj takiego drugiego nawet nowego z sklepu za tą cene. Śmieszne

Pewnie, że nowy może mieć wadę techniczną, ale co z tego? Nowy jest przeważnie na dwuletniej gwarancji, a czasami można przedłużyć gwarancję za dodatkową opłatą. Ktoś kupi od Ciebie i co będzie, jeśli np. po 3 miesiącach się zepsuje coś? Zwrócisz temu komuś pieniądze? Zapłacisz za naprawę? Może te komponenty są na gwarancji, tylko nie napisałeś? Często wyznacznikiem nowego sprzętu jest allegro.pl, a tam można dostać Twoją kartę za niewiele więcej, niż Ty żądasz i to w dodatku całkiem nową. Piszę po to, by nikt nie dał się złapać na tak wysoką cenę, a faktycznie niektórzy się nie znają i biorą w ciemno.

Przeczytaj dokłądnie jest nadal na gwarancji omg nauczcie się czytać

Nigdy w życiu z tobą bym nie poszedł do sklepu abyś mi pomógł wybrać odpowiedni sprzęt bo z tego co widzę to niezły laik jesteś. Po za tym, jestem programistą siedzę w tym fachu od kilku lat wiec nie ucz mnie. Wszystko jest dobrze sprawdzone. Wiec na tym kończę nasza śmieszną dyskusje. Nie jesteś zainteresowany to nie pisz.

O gwarancji wspomniałeś jedynie przy płycie głównej. Jeśli cały sprzęt jest na gwarancji, to chyba należy to zaznaczyć. Co ma programista do sprzętu?

A właśnie dużo. Dobry programista dobry sprzęt obecnie pracuję na macintoshu.

Po za tym programista to nie tylko koder. Ale to nie o tym dyskusja. jest gg ktoś będzie chciał napisze i zapyta.

Karta graficzna , płyta główna i procesor ( nowe ) - to koszt ok 3200zł.

Za całość chce 3200 zł i to tak dużo taniej niż ty pisesz bo więcej mógłbym za niego wołać

Wiec najpierw dobrze sprawdz potem się odzywaj moja dobra rada.

Nieuważnie czytasz posty !

No to wytłumacz mi kto tu ma rację według ciebie

Bo według mnie gdybym sprzedał na części to jeszcze więcej bym dostał niż 3 200 zł

Komputer złożyć z nowych części ( takich jak twoje ) to trzeba wydać blisko 5 tyś zł.

Jak się patrzy w pierwszym lepszym sklepie, to tak. Mi wyszło ok. 2700zł. Wystarczy zajrzeć na gral.pl, chociaż na allegro.pl można dostać jeszcze taniej.

Właśnie sprawdziłem. Złożenie tego komputera bez zasilacza, klawiatury, myszki i obudowy wynosi nieco ponad 3400zł. Części szukałem na allegro. Z częściami, których nie policzyłem komputer może kosztować ok. 4100zł. I to całkiem nowy. On żąda za to 3200. Ja napisałem wcześniej 2500zł, ale może trochę przesadziłem. Doliczając do tego dysk, którego na początku nie było, można wycenić na 2750-3000zł. Trzeba przy tym brać pod uwagę, że ludzie z niechęcią kupują używane komputery. Łatwiej sprzedać na części.

To ile kosztuje na gral.pl - radeon 6970 2gb ?