Sprzedam uszkodzone telefony

Sprzedam Sony CMD-J5- Stan obudowy dobry , techniczny nie włącza się i na 99% ma padniętą baterię już wcześniej przy użytkowaniu szybko bateria się rozładowywała.Do telefonu mam pudełko , ładowarkę , telefon i instrukcję.Dobry telefon dla starszej osoby której nie zależy na wyglądzie :slight_smile:

Sprzedam Samsunga Corby- Stan obudowy dobry/dobry+ , ma małe pęknięcie u góry na obudwie , w jednym miejscu nie działa dotyk ( można pisać sms,y , dzwonić , grać itp ) Dobry zasięg , aparat działa , bateria długo trzyma 4-6 dni przy zwykłym dzwonieniu.Do telefonu posiadam trzy klapki ( biała w kółka , biała , i czarna ) słuchawki (adapter oryginalny , a słychawki creativa) karta pamięci 512MB.

Sprzedam Samsunga SGH-M300- Stan obudowy dobry ( ryski i przetarcia na obudowie ) , dzwonić można , wszystko sprawne oprócz tego , że jak mamy otwartą klapkę na maksa to telefon przygasa , a jak otwartą do pół to normalnie działa i się nie przyciemnia . Do telefonu mam ładowarkę.

Sprzedam Nokię 7600- Stan 2+ , aparat działa ,głośniczki , mikrofon działają , nie kompletna obudowa ( brak klapki i bocznej osłonki ) Gdy robiłem zdjęcie kiedyś tym telefonem w czasie burzy to sciągneło telefon i prawie do pół wylał się wyświetlacz ( widać menu w połowie itp ) klawisze działają ,wejście ładowarki działa , dzwonić można . Do telefonu mam tylko słuchawki.

Siemens ME 45- Stan obudowy 3- , brak klapki ( postaram się znaleźć ) , działa normalnie tylko nie łapie zasięgu. Do telefonu mam ładowarkę sprawną.

GRATIS- SLIDER Z SZYNĄ DO NOKI N95 8GB I KORPUS DO NOKI N95 8GB.

CENA ZA WSZYSTKO 95zł do małej negocjacji. Link: http://allegro.pl/show_item.php?item=2511470455