Sprzedam Windows 10 Home 32&64bit BOX

Do sprzedania posiadam Windows 10 jak w tytule.
Windowsa kupiłem sam osobiście i faktura jest na moje dane, nikt inny oprócz mnie nie miał dostępu do nośnika oraz klucza produktu.
Klucz od ponad roku czasu nie jest używany po zmianie komputera który udało się wyrwać od rodziny z oryginalnym systemem (Komputer z X-kom kupiony z systemem). Stary komputer przed sprzedażą dostał pełny format + instalacje systemu bez podawani klucza Windows :slight_smile: Tak więc nośnik z kluczem nie jest używany przez żadną osobę trzecią oraz nie jest połączony z żadnym kontem Microsoft.
Produkt ode mnie to 100% pewniak w niższej cenie niż ze sklepu.
W razie pytań pisać lub dzwonić.
Cena nie podlega negocjacji.
Jeżeli się nie sprzeda to trudno :wink: Będzie leżał na półce dalej :slight_smile:
Pozdrawiam i zachęcam do zakupu .
https://www.olx.pl/d/oferta/windows-10-32-64bit-wersja-box-CID99-IDMpcel.html

Ale jest przypisany do płyty głównej komputera :slight_smile:

Czyli co mam coś za co zapłaciłem 600zł i jest na jeden komputer ? :smiley: Teraz mogę to wyrzucić w p… bo użyłem ? ;> Czyli do każdego nowo zakupionego komputera w swoim życiu mam kupować system bo się przypisuje do „płyty głównej” ?

Jeżeli to jest BOX to nie jest przypisany to płyty. Ale czy to jest napewno BOX. Powinien być niebieski pendrive z 32/64 bit w pudełku i karta z serialem zamiast naklejki (naklejki w BOX nie ma)

Na Pendrive jest naklejka od WIN 10 Polish Home/Pro a klucz jest na odwrocie karty w pudełku.
Czyli z tego co napisałeś to jest BOX :slight_smile:

To nie jest równe z unieważnieniem jednostano­wiskowego BOX-a.

MS jak się uprze to na sprzedanej maszynie i czyjejś po kupnie od ciebie może unieważnić licencję.

a można go za darmo ściągnąć ?

Czyli co mogę sobie zrobić z tym Windowsem ? Nic ?
Sprzedając komputer zrobiłem format i nie podałem podczas instalacji klucza (Komputer także był odłaczony od internetu) więc nie chciał abym się logował do konta microsoft :stuck_out_tongue_winking_eye:
Klucz nie jest już używany od około 2lat tak więc w czym tu kurde jest problem skoro można go zainstalować na innym komputerze ?

Oddam za darmo chce ktoś ?

Laptop może bym i kupił, ale nie sam nośnik. :rofl:

Nie no jeżeli go kupiłeś i masz fakturę to jest to zwykła wersja box którą możesz odsprzedać.

Licencja jest powiązana z kluczem a nie nośnikiem.

Samodzielne oprogramowanie. Jeśli Licencjobiorca nabył oprogramowanie jako samodzielne oprogramowanie (lub jeśli dokonał uaktualnienia na bazie oprogramowania nabytego jako samodzielne oprogramowanie), może przenieść to oprogramowanie na inne urządzenie należące do Licencjobiorcy. Licencjobiorca może także przenieść oprogramowanie (razem z licencją) na inne urządzenie, który należy do osoby innej niż Licencjobiorca, o ile (i) Licencjobiorca jest pierwszym licencjonowanym użytkownikiem oprogramowania oraz (ii) nowy użytkownik zaakceptuje postanowienia niniejszej umowy. Na potrzeby przeniesienia oprogramowania Licencjobiorca może użyć dozwolonej przez Microsoft kopii zapasowej lub oryginalnego nośnika oprogramowania. W przypadku każdego przeniesienia oprogramowania na nowe urządzenie Licencjobiorca musi usunąć to oprogramowanie z poprzedniego urządzenia. Licencjobiorca nie może przenieść oprogramowania tak, aby możliwe było współdzielenie licencji między urządzeniami.

1 polubienie

Tak więc chce to sprzedać bo mi to leży i nie używam ! :smiley:

BOX’a (z pendrive i kartką z CD Key’wm) sprzedasz. Jeśli to tzw. OEM (naklejka na obudowie), to licencja przypisana do płyty w UEFI i nic z tym nie zrobisz - musiałbyś sprzedać całego kompa.

Nie nie posiadam Pendrive + Karta z kluczem nie żadna naklejka . Naklejkę mam na obecnym komputerze do którego był zakupiony Windows przez rodzinę przy zakupie w x-kom .
Tak więc jeżeli są chętni na system zapraszam do zakupu :slightly_smiling_face:

Sprzedane, ogłoszenie nieaktualne

Po połączeniu z siecią sam się aktuwuje kluczem przypisanym do płyty.

Dlatego ja mówiłem, że robi pod górkę nowemu nabywcy jak MS uzna, że stary komputer dalej łączy się z Netem u nowego właściciela i ktoś nie kupił boksa na pamiątkę pułkową obok kolekcji gier/oprogramowania.

Punkt 4b

https://www.microsoft.com/en-us/Useterms/Retail/Windows/10/UseTerms_Retail_Windows_10_Polish.htm

Ale haniball zna się najwyżej na tyle ile miał lekcje z „licencjonowania” (w szkole/studiach/polibudzie).

Poza tym to by była niezła luka do używania klucza raz na PC, wywalać system i liczyć na licencję cyfrową i że MS się nie połapie jaki klucz zezwolił na generację kolejnej licencji cyfrowej.

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.